Sousedé
(1/25)
P9240026
1 000 Kč/měsíc
ID nemovitosti:00248-3
Plocha pozemku:511 m2
Datum vložení:starší půl roku

Popis nemovitosti

Zprostředkujeme vám pronájem pozemku v obci Podbořany ( okres Louny ), ul. Letovská. Jedná se o zahradu o celkové výměře 2.700 m2 v okrajové a tiché části města - lokalita " Bílý kopec - u starého parku ". Pozemek je oplocený a lze si pronajmout poslední volnou část o výměře 511 m2 dlouhodobě či krátkodobě ( nejméně však na 3.měs.). Vhodné k relaxaci, odpočinku, pěstování zeleniny, grilování, stanování, sušení sena, apod. + možnost umístění dětského nafukovacího bazénku ( nikoli pevně zabudovaného do země ), zahradního domku na nářadí, menšího mobilního karavanu či obytného vozu. Zákaz chovu jakéhokoliv zvířectva. Na pozemku se nachází ovocné stromy ( hrušky, jablka, švestka). Lze využívat malý sklípek cca 3 x 4 m a studnu k zalévání s užitkovou vodou ( voda jen na ruční čerpání ). Souhlas s instalací generátoru na výrobu elektřiny. Elektřina ani vodovodní řád zaveden není. Po místní udržované cestě lze dojet autem až k místu. V obci je veškerá občanská vybavenost. Pronájem činí 1.000,-kč / měs. Jednorázová kauce za zprostředkování 5.000,-kč. Jen vážní zájemci o prohlídku volejte realitnímu makléři. Volné okamžitě.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakSilnice
Zdroj vody
Místní zdroj
ID nemovitosti
00248-3

Poloha na mapě

Foto - Lenka Kubáčová
Lenka Kubáčová
Zobrazit
kontakt
Reality Podbořany

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé