Sousedé
(1/6)
1 250 Kč/měsíc
ID nemovitosti:345618
Plocha pozemku:400 m2
Datum aktualizace:7. září 2022

Popis nemovitosti

Pronájem zahrady v Mydlovarech u Zlivi. K dispozici je zahrada o velikosti cca 400m2. Přípojka elektřiny se řeší. Kabely zavedeny. Do budoucna je plánována společná studna nebo rozvod vody, možnost dovozu levné vody. Kauce se neplatí, pouze je požadováno nájemné vždy na rok dopředu. V blízké době bude pozemek oplacen.
Zahrada se nachází na kraji obce pod zástavbou bytových domů s krásným výhledem na Šumavu. Pozemek je mírně svažitý. Vhodný je pro stavbu montované garáže na uskladnění materiálu, parkování lodě pod plachtou nebo umístění mobilheimu. Přístup k pozemku je po zpevněné komunikaci.

Základní údaje

ID nemovitosti
345618
Celková plocha
400m2
Užitná plocha
400m2
Poloha v obci
Okraj obce
Foto - Václav Vachta
Václav Vachta
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Optimal

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé