Sousedé
(1/4)
Olší zahrada.jpg
1 000 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: + provize RK
ID nemovitosti:2022-06-16
Plocha pozemku:700 m2
Datum vložení:starší půl roku

Popis nemovitosti

Dovolujeme si Vám nabídnout pronájem zahrady v zastavěné části obce Olší u Tišnova. Celková výměra nabízené zahrady činí cca 700 m2 o rozměrech 16 x 43 m. Jedná se o rovinný pozemek za nevyužívaným rodinným domem. Na nabízeném pozemku lze umístit stavbu do 16 m2 bez nutnosti ohlášení.
Možnost i připojení elektřiny, vody, internetu a kanalizace. Součástí zahrady je suchý záchod a několik ovocných stromů (ořech a jabloně).
Dispozice zahrady zajišťuje soukromí. Pozemek je v současnosti zarostlý travou.Základní údaje

Cena nezahrnuje
Provize
ID nemovitosti
2022-06-16
Celková plocha
700m2
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Mgr. Milan Halouzka
Mgr. Milan Halouzka
Zobrazit
kontakt
Komplexní Reality Development, s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé