Sousedé
(1/10)
Rezervace
10 000 Kč/měsíc
ID nemovitosti:18853
Plocha pozemku:300 m2
Datum vložení:29. září 2022

Popis nemovitosti

Máme speciální nabídku pro ty, kdo touží po klidném odpočinku ať už o víkendu, dovolené nebo třeba i v penzi. Máme pronájem zahrady s kompletně zařízenou dřevěnou mobilní chatou, kromě zajíců a srnek je zde absolutní klid a stín vzrostlých stromů.
Přístupný je po asfaltové cestě, zahrada je oplocená, kolem chaty je vykladena dlažba, možnost grilování, venkovní posezení, samostatný vjezd na pozemek. V chatce se nachází kuchyň a obývací pokoj, dále velký sklep kde je možné skládat domácí konzervace. Na zahradu se bez problémů dostanete MHD. V okolí je spousta cyklotras, přírodní park Říčany. Veškerá občanská vybavenost je k dispozici v obci Dubec. Více informací a domluvení prohlídky u makléře. Technické detaily a organizační postup vyjasníme si při osobním setkání.
Cena pronájmu zahrady je 10 000 Kč za měsíc
Kauce vratná 10 000
Provize RK 10 000 +DPH

Základní údaje

Dopravní spojení
MHD
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
ID nemovitosti
18853
Celková plocha
300m2
Obytná plocha
300m2
Užitná plocha
300m2
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Stepaniya Stefinko
Stepaniya Stefinko
Zobrazit
kontakt
Fincentrum Reality s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé