Sousedé
(1/7)
4 500 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: + spotřeba elektřiny
ID nemovitosti:18724
Plocha pozemku:300 m2
Datum aktualizace:26. září 2022

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu zahradu se zahradním domkem v atraktivní lokalitě v Plzni na Výsluní v dosahu MHD.

Na zahradě je umístěn zcela nový zahradní domek, také suché WC, k dispozici je elektřina a pitná voda ze studny. Zahrada je zcela oplocena, přístup je přes elektrickou bránu. Dle přiloženého plánku se jedná o pozemek označený 1B s přístupem přes 1C, kde je možno přímo u pozemku vyložit a naložit věci, parkování pak bude před vjezdem na pozemek 1C.

Pozemek je k využití pouze pro zahrádkaření a relaxaci pro zájemce jež ocení klid a dobrou dopravní dostupnost - zastávka MHD je vzdálena 700m.

Majitel požaduje vratnou kauci 10.000,-Kč, kromě nájemného bude nájemce hradit elektřinu dle skutečné spotřeby, provize RK činí vč. DPH 7.260,-Kč. Preferujeme dlouhodobý pronájem. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Základní údaje

Dopravní spojení
MHD
Elektrický proud
230 V
ID nemovitosti
18724
Celková plocha
300m2
Obytná plocha
300m2
Užitná plocha
300m2

Poloha na mapě

Foto - Petra Kadlecová Rodrigues
Petra Kadlecová Rodrigues
Zobrazit
kontakt
Fincentrum Reality s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé