Sousedé
(1/7)
15 000 Kč/rok
ID nemovitosti:345027
Plocha pozemku:1.507 m2
Datum aktualizace:13. února 2023

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu pozemek situovaný na jihozápadním okraji města Jindřichův Hradec. Rovinatý pozemek s celkovou plochou 1507 m2, k pronájmu polovina pozemku 750 m2 za 15 000/rok, nabízí několik variant využití:

Chtěli byste mít možnost vyrazit ven z bytu do přírody, pěstovat ovoce, zeleninu a kytičky, mít třeba i bazén a trávit čas na vzduchu a užít si léto, tak tato nabídka je právě pro vás.
Pozemek je přístupný z obecní komunikace, ve které (příp. na hranici pozemku) se nachází inženýrské sítě - elektřina.

Pozemek nabízející místo pro klidné chataření, zahradničení v těsné blízkostí přírody - lesů, řek a rybníků, v nedotčené krajině na Jindřichohradecku, to jsou hlavní znaky této nabídky, zbytek využití záleží čistě na vaší fantazii a chuti.

Město Jindřichův Hradec je často, a nutno dodat, že právem, označováno za „perlu jižních Čech“. Ne nadarmo se pyšní prestižním oceněním „Historické město roku 2007“. Jeho půvab, plný poezie minulé i dnešní, se zrcadlí na modré hladině rybníka Vajgar už po staletí. V současné době zde žije necelých 23 000 obyvatel.

Zaujala Vás tato nabídka?
Vychutnejte si jedinečnou atmosféru osobně.
Těším se na Vás na prohlídce!

Základní údaje

ID nemovitosti
345027
Celková plocha
1507m2
Užitná plocha
1507m2
Poloha v obci
Okraj obce
Foto - Jiřina Zapotoka Cieslarová
Jiřina Zapotoka Cieslarová
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Profil

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé