Sousedé
(1/6)
8 000 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: Součástí měsíčního nájmu není poplatek za elektřinu
ID nemovitosti:344320
Plocha pozemku:886 m2
Datum aktualizace:29. ledna 2023

Popis nemovitosti

Hledáte místo kam utéct z města na víkend nebo rovnou celý týden nebo máte rádi soukromí a přírodu? V takovém případě jste v této nabídce správně!

Nabízíme k pronájmu nádhernou zahradu s živým oplocením a rozlohou na 886m². Zahrada disponuje vrtem tak aby jste po celou dobu v měli k dispozici dostatek pitné vody. Samozřejmostí je také přípojka elektřiny. Zahrada se nachází v odlehlé části obce Drevníky, kde budete mít dostatek soukromí a prostoru na odpočinek nebo kreativitu v příjemném a klidném prostředí. Na samotnou zahradu je přivedena zpevněná cesta kde je také možné zaparkovat. Najdete tu také dostatek prostoru pro zasazení Vašich oblíbených plodin, vybudování skleníku, venkovního sezení nebo umístnění mobilního domku či karavanu, pro který je tu taktéž dostatek místa.

Nedaleký camp Županovice nabízí nejen během letních dní spoustu rekreačního vyžití stejně jak jako hustá síť cyklostezek v okolí.

Pokud budete mít jakékoli dotazy, neváhejte mě kontaktovat na uvedeném telefonním čísle a já Vám velice rád zodpovím všechny Vaše otázky.

Základní údaje

Elektrický proud
230 V400 V
ID nemovitosti
344320
Celková plocha
886m2
Užitná plocha
886m2
Poloha v obci
Polosamota
Foto - Michal Dolejš
Michal Dolejš
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Power

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé