Sousedé
(1/9)
25 000 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: , bez provize RK
ID nemovitosti:810093
Datum aktualizace:5. října 2022

Popis nemovitosti

Našim klientům nabízíme k pronájmu pozemek v žádané lokalitě Prahy 12 - Modřany. Na pozemku o celkové ploše 544m2 jsou zavedeny inženýrské sítě a je dovedena voda. Pozemek je možno využít jako provozní či skladovou plochu, dále je možné vybudování zahrady a rekreačního zázemí. Možné uskladnění techniky, karavanů, mobilních domů. Veškerá občanská vybavenost a kompletní dopravní dostupnost v místě. Jednoznačně doporučujeme prohlídku.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilnice
Parkování
Garáž
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
810093
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Lucie Martinová
Lucie Martinová
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé