Sousedé
(1/6)
4 000 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: Součástí nájmu nejsou poplatky za elektřinu
ID nemovitosti:344073
Plocha pozemku:193 m2
Datum aktualizace:29. ledna 2023

Popis nemovitosti

Hledáte místo kam utéct na víkend nebo rovnou celý týden z města nebo máte rádi soukromí a přírodu? V takovém případě jste v této nabídce správně!
Nabízíme k pronájmu skromnější ale nádhernou zahradu s drátěným oplocením a rozlohou na 193m².
Na zahradě stojí mobilní chatka, do které se s přehledem vejde vše co budete potřebovat pro Váš víkendový dýchánek. Zahrada dále disponuje venkovním suchým záchodem, studánkou a k dispozici je na vyžádání možné přivést na pozemek elektřinu a pitnou vodu z nedalekého vrtu. Zahrada se nachází v odlehlé části obce Drevníky, kde budete mít dostatek soukromí a prostoru na odpočinek nebo kreativitu v příjemném a klidném prostředí. Na samotnou zahradu je přivedena zpevněná cesta kde je také možné zaparkovat. Najdete tu také dostatek prostoru pro zasazení Vašich oblíbených plodin nebo vybudování venkovního sezení.

Pokud budete mít jakékoli dotazy, neváhejte mě kontaktovat na uvedeném telefonním čísle a já Vám velice rád zodpovím všechny Vaše otázky.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Elektrický proud
230 V400 V
ID nemovitosti
344073
Celková plocha
193m2
Užitná plocha
10m2
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Michal Dolejš
Michal Dolejš
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Power

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé