Sousedé
(1/8)
01
1 000 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: Cena nájmu 1000 Kč/měsíc je za jedno parkovací místo., včetně poplatků, + provize RK
ID nemovitosti:00300
Plocha pozemku:20 m2
Datum vložení:starší půl roku

Popis nemovitosti

Na nedávno nově vybudované zpevněné ploše v oploceném areálu u bývalého objektu "Kasárna" na ul. 28. října v Zábřehu nabízíme k pronájmu celkem 8 konkrétních parkovacích stání, každé o velikosti 20 m2. Kromě oplocení areálu s parkovištěm je pro nekontrolovatelný pohyb cizích vozidel vjezd na parkoviště zajištěn také závorou, ovladatelnou přiděleným kódem v mobilu nájemce. Parkovací místa lze pronajmout každé samostatně nebo i v kumulaci za více míst. Celá vybudovaná plocha za účelem parkování vozidel včetně příjezdové komunikace se v zimě udržuje. Výhodou předmětného parkoviště je docházková vzdálenost od něj jen do 10 minut do centra města nebo přibližně do 15 minut na vlakové nádraží Zábřeha. Nabízený způsob parkování v uzavřeném areálu je pro zájemce vhodnou alternativou stále nedostatkového nájemního parkování v garážích v Zábřehu a zárověň nájemcům řeší větší ochranu jejich vozidel než by tato parkovala podél veřejných komunikací. V případě zájmu kontaktujte makléře.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilnice
Příjezd
DlažbaAsfalt
Cena nezahrnuje
Provize
ID nemovitosti
00300
Užitná plocha
20m2

Poloha na mapě

Foto - Pavel Linhart
Pavel Linhart
Zobrazit
kontakt
Ostrov reality

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé