Sousedé
50 000 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: Cena bez energií, kauce a provize RK
ID nemovitosti:319167
Plocha pozemku:7.906 m2
Datum aktualizace:31. října 2022

Popis nemovitosti

Nabízím Vám pronájem pozemku s funkčního skladem pohonných hmot spolu s čerpací stanicí pro lodní dopravu v Hněvicích u města Štětí, a to přímo na Labi.
Součástí pronájmu je
• provozní objekt
• ocelové nádrže na pohonné hmoty
• veškerá technologie čerpací stanice
• požární nádrž
• vlastní trafostanice
• veřejné osvětlení
• kamerový systém
Celý objekt je napojen na elektřinu, vodovod i kanalizaci.
To vše na vlastních pozemcích o celkové výměře cca 7800 m2, přímo kolem kterých vede cyklistická stezka. Na pozemku se nově nachází hřiště na beach voleybal. Tento objekt můžete zcela přebudovat podle svých představ. Například ke zřízení kempu, zázemí pro rybáře, můžete ho využívat jako skladovací prostory, např. stavebního materiálu, nebo parkoviště pro váš vozový park ať už kamionů, stavební techniky ap., je zde točna, kde se pohldlně otočí i kamion.
V územním plánu města Štětí se jedná o území s funkčním využitím ploch VP – plochy průmyslové výroby a technické infrastruktury.
Celý areál je oplocen a je zde nový kamerový systém.
Přímo před objektem je autobusová zastávka, v blízkosti je i vlakové nádraží na vlakovém koridoru Děčín – Ústí nad Labem – Praha.
V okolí naleznete mnoho příležitostí ke sportovnímu vyžítí, za pár minut se přes most dostanete do Štětí, kde se nachází veškerá občanská vybavenost. Hněvice jsou skvělým místem pro vaše výlety, ať už na Říp, do Mělníka nebo blízkých Kokořínských lesů.

Základní údaje

ID nemovitosti
319167
Celková plocha
7906m2
Užitná plocha
941m2
Poloha v obci
Okraj obce
Foto - Iveta Hostašová
Iveta Hostašová
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Partner

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé