Sousedé
(1/4)
70 000 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: Cena u makléře
ID nemovitosti:5512
Plocha pozemku:3.303 m2
Datum aktualizace:11. dubna 2022

Popis nemovitosti

K prodeji nabízíme právo stavby na pozemku vhodného pro výstavbu komerčního objektu se zaměřením na občanské využití a to na dobu životnosti. Pozemek se nachází v blízkosti Superkmarketu Albert na ul. Plumlovská, v zajímavé okrajové části statutárního města Prostějov. Celková výměra pozemku je 3.030 m2 (22m x 150m). Veškeré inženýrské sítě jsou na pozemku a jsou zkolaudovány a připraveny k okamžitému použití. Pozemek je smluvně zajištěn pro zemědělce na dobu cca 12. měsíců. Objekty mohou být dle územního plánu dvoupatrové budovy - prodejny, restaurace, autosalon, hotel, správní administrativní budova a podobně. Přístup a příjezd na pozemek je smluvně zajištěn pro vozidla do 3 t přes parkoviště Supermarktet Albert. Podrobné info v RK.

Základní údaje

Zavedené inž. sítě
Plyn
ID nemovitosti
5512
Celková plocha
3303m2
Užitná plocha
3303m2

Poloha na mapě

Foto - Mgr. František Kocourek
Mgr. František Kocourek
Zobrazit
kontakt
Reality Kocourek s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé