Sousedé
(1/9)
5 000 Kč/měsíc
ID nemovitosti:455
Plocha pozemku:42 m2
Datum aktualizace:19. ledna 2023

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu pozemek o výměře 42 m2 v obci Brno - Jundrov, ul. Kopretinová. Na pozemku se nachází železný sloup pro případné umístění vysílačů. Využití pro mobilní operátory pro pokrytí 5G, poskytovatele internetového připojení pro pokrytí Wi-Fi. Z pozemku je výhled na Pisárky, Stránice, Žabovřesky. Přípojku elektřiny na pozemek je možné zřídit. Pozemek se nachází v nadmořské výšce 282 m n.m.. Více informací telefonicky. Prohlídky kdykoli dohodou.

Základní údaje

ID nemovitosti
455
Celková plocha
42m2
Užitná plocha
42m2
Poloha v obci
Polosamota

Poloha na mapě

Foto - František Růčka
František Růčka
Zobrazit
kontakt
Realpart servis, s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé