Sousedé
(1/14)
...
nebyla stanovena
ID nemovitosti:21505
Plocha pozemku:1.200 m2
Datum aktualizace:19. dubna 2023

Popis nemovitosti

Zprostředkuji pronájem komerčního pozemku o velikosti 1 200 m2 ve známé tržnici, fungující již od 90.let, v těsném sousedství obce Libenice. K zastřešené ploše navíc náleží sklady a prostory k bydlení se sociálním zařízením. Osvětlený prostor se zavedenou elektřinou byl do nedávna používán k prodeji květin. Všechna výstavní plata mají přivedenou vodu ze studny. Samozřejmostí je vlastní elektroměr.

Oplocená tržnice je situována hned vedle silnice I. třídy č. 38, která je třetí nejdelší v ČR a jedním z páteřních celostátních tahů. Je dlouhá 256 km a vede z Libereckého kraje přes Středočeský, Vysočinu do Jihomoravského kraje, na státní hranici s Rakouskem. V tomto místě denně projede několik desítek tisíc automobilů v obou směrech. Tržnice je tak celoročně velmi navštěvovaným a frekventovaným místem.

V současné době zde najdete prodej ovoce, zeleniny, zahradních dekorací a nábytku, občerstvení, venkovního kamene aj.

Pozemek je vhodný pro prodej zboží, jako výstavní plocha nebo jiného podnikatelského a obchodního využití.

Měsíční nájemné, včetně spotřeby vody je na dohodě mezi majitelem a zájemcem. Elektřina bude převedena na nového nájemce.

V případě zájmu o pronájem menší plochy cena dohodou s majitelem tržnice. Ev. číslo: 21505. Bližší informace Vám sdělí Alena Severová, 734 222 622, severova@reality11.cz

Základní údaje

Kanalizace
Veřejná kanalizace
Způsob vytápění
Lokální - elektrické
ID nemovitosti
21505
Celková plocha
1200m2

Poloha na mapě

Foto - Alena Severová
Alena Severová
Zobrazit
kontakt
Reality 11

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé