Sousedé
(1/18)
Upravená zpevněná plocha.
33 333 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: Provice RK ve výši poloviny jednoho nájmu + DPH.
ID nemovitosti:357919
Plocha pozemku:4.000 m2
Datum aktualizace:15. března 2023

Popis nemovitosti

Hledáte od 1. dubna dlouhodobý pronájem zpevněné plochy u Českých Budějovic !? Pak jste správně u této nabídky. V těsné blízkosti nádraží v Hluboké nad Vltavou nabízíme oplocenou plochu vyčištěnou od porostu, s vlastním vjezdem z obecní asfaltové komunikace. Plocha je zabezpečena kamerovým systémem. Vhodné pro parkování vozidel, lodí, autobazar., stavebniny či podobné podnikatelské aktivity. Flexibilně lze jednat o dalších podnikatelských záměrech a dohodách pronájmu či tento dokonce tento pronájem spojit s pronájmem nově vybudovaného zázemí ve 2 kancelářích s příslušenstvím.
Další informace Vám podá makléřka nabídky.

Základní údaje

Elektrický proud
230 V
ID nemovitosti
357919
Celková plocha
4000m2
Užitná plocha
4000m2
Poloha v obci
Okraj obce
Foto - Mgr. Helena Hrabětová
Mgr. Helena Hrabětová
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Profil

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé