Sousedé
(1/7)
7 500 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: , včetně provize RK
ID nemovitosti:808968
Datum vložení:12. října 2022

Popis nemovitosti

Máme pro Vás připravenu k pronájmu provozní plochu o rozloze 371 m2. Jedná se o plochu v objektu zemědělského družstva v Tlumačově. Pozemek je téměř celý oplocen mobilním plotem. Součástí pozemku je plechová garáž 6x4 m2. Pozemek je přístupný ze dvou stran, ze zpevněné komunikace. Plocha pozemku je vybetonována a nabízí se zde širokospektré využití jako možnost postavení mobilního skladu, či parkoviště pro firmu. Pro více informací a prohlídku kontaktujte makléře.

Základní údaje

Dopravní spojení
Silnice
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
Na hranici pozemku
Zavedené inž. sítě
Kabelová TV
ID nemovitosti
808968
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Jana Kavač Bardodějová
Jana Kavač Bardodějová
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé