Sousedé
(1/11)
Popis
6 000 Kč/měsíc
ID nemovitosti:22M096
Plocha pozemku:24 m2
Datum vložení:8. srpna 2022

Popis nemovitosti

Nově nabízíme k pronájmu přízemní nebytové prostory o ploše 24 m2 s výlohou v centru města - Bavorova 35. Prostory jsou vhodné ke zřízení obchodu, kanceláře či drobného podnikání. K nebytové jednotce náleží i vlastní toaleta. V případě zájmu může zůstat prodejní pult a poličky, v opačném případě bude vše vystěhováno. Prostory nejsou určeny k bydlení. Nájem 6.000,- Kč + 1.000,- Kč záloha na teplo a vodu. Při užívání prostor tak, že by to bylo spojeno s větším odběrem vody, bude záloha na vodu navýšena dle domluvy. Elektřinu si bude hradit nájemce sám svým jménem. Při podpisu smlouvy se skládá vratná kauce 12.000,- Kč, nájem na první měsíc a provize RK. Upřednostníme vážné a solidní zájemce o dlouhodobý pronájem. Pronajímatel si vyhrazuje právo vybrat nájemce na základě jím zvolených kritérií. 

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilnice
Parkování
Parkování na ulici
Příjezd
Dlažba
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Telefon
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - Dálkové
Typ konstrukce
Zděná
WC
Splachovací
Vytápění podrobnosti
Radiátory
Cena nezahrnuje
PoplatkyProvize
ID nemovitosti
22M096
Celková plocha
24m2

Poloha na mapě

Foto - Bc. Marie Hrdlička Prixová
Bc. Marie Hrdlička Prixová
Zobrazit
kontakt
Hrdlička - Hrdličková, s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé