Sousedé
(1/12)
10 000 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: + 2x kauce + provize RK
ID nemovitosti:306000
Plocha pozemku:353 m2
Datum vložení:4. srpna 2022

Popis nemovitosti

Přemýšlíte o vlastním podnikání? Potom vám exkluzivně nabízíme pronájem obchodního místa vhodného k podnikatelské činnosti na přilehlé ploše (parkoviště) v Sukoradech u Mladé Boleslavi. Celková rozloha nabízené plochy činí 353 m². Pozemek je vhodný k vybudování automyčky, což je i schváleno územním plánem. Nebo na něj lze umístit více podnikatelských objektů (stánků s rychlým občerstvením, zmrzlinou, kávou, vánoční prodej kaprů,...). Pozemek je monitorován kamerovým systémem. Je zde zřízeno připojení Wi-fi, ke kterému je možné se za poplatek připojit. Plocha se nachází na hlavním frekventovaném tahu Mladá Boleslav - Jičín. Na pozemku jsou vybudovány inženýrské sítě (elektřina, kanalizace a voda). Součástí pozemku je menší stavba, ve které je umístěna toaleta. Povrch pozemku je zpevněn kamennou drtí. Měsíční nájemné činí Kč 10.000,- bez DPH za jedno obchodní místo + poplatky za energie. Vratná kauce ve výši dvou měsíčních nájmů bez DPH + provize RK ve výši jednoho nájmu. Pronájem k dispozici ihned. Jedno místo je možné si pronajmout včetně stánku a posezení viz foto...V případě zájmu mne kontaktujte pro bližší informace.

Základní údaje

Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
306000
Celková plocha
353m2
Užitná plocha
353m2
Poloha v obci
Rušná část obce
Foto - Alena Moranová
Alena Moranová
Zobrazit
kontakt
Re/Max Elite group

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé