Sousedé
(1/3)
IMG-20220917-WA0003
nebyla stanovena
Poznámka k ceně: dohodou, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu, cena k jednání
ID nemovitosti:00416
Plocha pozemku:3.094 m2
Datum aktualizace:22. září 2022

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme pronájem komerčního pozemku v Podbořanech o celkové výměře 3 094 m2, který se nachází na okraji obce. Široké využití_např. parkoviště pro užitkové stroje, nákladní auta, osobní auta, výkup a uskladnění palet, skladové prostory, atd... Parcela je výborně dopravně dostupná a autem je možné parkovat až přímo u pozemku. Měsíční nájem je dohodou (volné ihned). Pouze slušným, pracujícím, seriozním a bezproblémovým občanům, bez exekucí, insolvencí. Prohlídky jsou možné kdykoliv po předchozí domluvě s realitním makléřem.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakSilnice
Příjezd
Asfalt
Zdroj vody
Veřejný vodovod
ID nemovitosti
00416

Poloha na mapě

Foto - Lenka Kubáčová
Lenka Kubáčová
Zobrazit
kontakt
Reality Podbořany

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé