Sousedé
(1/4)
U Arborky zpevněná plocha
nebyla stanovena
Poznámka k ceně: dohodou
ID nemovitosti:02154
Plocha pozemku:2.000 m2
Datum aktualizace:26. září 2022

Popis nemovitosti

Nabízíme pronájem venkovních skladových nebo odstavných zpevněných ploch, která se nachází nedaleko od dálnice D10.K dispozici venkovní zpevněná plocha :- 2 000 m2 (určené pro parkování nákladních či osobních)Vjezd na pozemek je z ulice U Arborky. V těsné blízkosti pozemku se nachází administrativní budova se zázemím a kancelářemi k pronájmu.Pro další informace nás kontaktujte.

Základní údaje

ID nemovitosti
02154

Poloha na mapě

Foto - Roman Kučera
Roman Kučera
Zobrazit
kontakt
SKLADY.cz

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé