Sousedé
(1/4)
pozemek .
nebyla stanovena
Poznámka k ceně: info v RK
ID nemovitosti:02074
Plocha pozemku:30.000 m2
Datum aktualizace:12. září 2022

Popis nemovitosti

Pronájem komerčního pozemku, který se nachází v obci Záboří nad Labem v okrese Kutná Hora. Leží 5 km jihozápadně od Chvaletic a 10 km východně od Kolína. V přímém sousedství železničního koridoru Praha- Pardubice- Brno- Vídeň. Jedná se o profesionálně zhutněný, srovnaný a oplocený pozemek o ploše 30 000 m2,Územní plán dovoluje pozemek využít i jako plochu výroby a výrobních služeb. Přístup je po obecní komunikaci. Voda, kanalizace a elektro v dosahu. Na pozemku je připravena i železniční vlečka; udržovaná, s revizí. Možno jednat i o využívání přilehlého pozemku s plochou 40 000 m2.Vzhledem k těmto všem atributům , doporučujeme tento komerční pozemek ke koupi.Pro více informací nás prosím kontaktujte.

Základní údaje

ID nemovitosti
02074

Poloha na mapě

Foto - Maria Kaceriakova
Maria Kaceriakova
Zobrazit
kontakt
SKLADY.cz

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé