Sousedé
(1/3)
Cena na dotaz
Poznámka k ceně: cena dohodou dle výměry a doby pronájmu
ID nemovitosti:N00792
Plocha pozemku:8.000 m2
Datum vložení:26. září 2022

Popis nemovitosti

Dlouhodobě pronajmeme průmyslové pozemky o výměrách od 8.000 m2 až po cca 40.000 m2, situované vedle Lovochemie, v Prosmycké ulici.

V územním plánu jsou pozemky vedeny v plochách výroby a skladování - těžký průmysl a energetika. V evidenci katastru nemovitostí jsou pozemky vedeny jako ostatní plochy.

Pozemky jsou součástí střeženého areálu. Inženýrské sítě jsou v areálu či na jeho hranici - kapacitní elektřina (příkon až 500 kW), plyn, voda.

Pronájem je možný i po menších výměrách, minimální doba pronájmu 6 měsíců, maximálně až v řádu na desítky let. Upozornění: Prodej pozemků není možný.

Základní údaje

ID nemovitosti
N00792
Celková plocha
8000m2

Poloha na mapě

Foto - GENERA s.r.o.
GENERA s.r.o.
Zobrazit
kontakt
GENERA s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé