Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/7)
20 000 Kč/měsíc
Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně: + provize RK
ID nemovitosti:0283
Plocha pozemku:3.000 m2
Datum vložení:10. července 2018
Datum aktualizace:10. prosince 2018

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu areál v podnikatelské zóně ve Velkých Pavlovicích. Areál je dostupný z hlavní komunikace ve směru Břeclav. Plocha o velikosti cca 40 x 60 m je oplocena po celé délce. Pozemek má připojení na elektřinu, popřípadě plyn. Vjezd na pozemek je přímo z hlavní komunikace. Lze využít druhé příjezdové brány do areálu a reál v případě potřeby rozdělit. Volný ihned. Po domluvě s majitelem je na pozemku možná úprava plochy dle potřeb nájemce, možnost domluvy i na výstavbě haly.. Cena dohodou.

Základní údaje

Zavedené inž. sítě
Plyn
ID nemovitosti
0283
Celková plocha
3000m2
Poloha v obci
Okraj obce

Poloha na mapě

Foto - Ing. Marie Padrtová
Ing. Marie Padrtová
Zobrazit
kontakt
REALITY KRAJÍČKOVÁ, Krajíčková Andrea

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde