Sousedé
(1/8)
30 Kč/m2/rok
ID nemovitosti:18162
Plocha pozemku:890 m2
Datum vložení:15. července 2022

Popis nemovitosti

Máme speciální nabídku pro ty, kdo touží po klidném odpočinku ať už o víkendu, dovolené nebo třeba i v penzi. Máme totiž novou, kompletně zařízenou dřevěnou mobilní chatu za cenu 690.000,- Kč. A pro toho, kdo by nevěděl kam ji umístit, máme k dlouhodobému pronájmu pozemek kde, kromě zajíců a srnek, nejsou žádní sousedi, je zde absolutní klid a stín vzrostlých stromů. Přes pozemek vede potůček, takže se nabízí možnost vybudovat třeba jezírko.
Pozemek nedaleko obce Lípa u Havlíčkova Brodu má celkovou plochu 890 m a bude na umístění chaty připraven podle konkrétních požadavků a přání. Přístupný je po asfaltové cestě ze silnice spojující Okrouhličku a Lípu. Co se týká chaty, tak se jedná o chatu novou o celkové ploše 22 m včetně zastřešené terasy. Vše je zhotoveno z kvalitního dřeva, na střeše jsou šindele z kanadského cedru. Chata je celoročně obyvatelná, vybavená je kuchyňkou, kuchyňským stolem, sprchovým koutem, a toaletou. Elektřina bude zajištěna solárními panely nad rámec uvedené ceny, voda je v nádrži v podkroví.
Cena pronájmu pozemku je 30 Kč/m/rok, což činí 26.700 Kč/rok. Chata je k prodeji, jak již bylo zmíněno, za 1 mil. Kč a bude ve vlastnictví nájemníka pozemku. V případě, že nájemník pozemku a majitel chaty v jedné osobě nájem pozemku jednou ukončí, může si pak chatu přemístit libovolně na pozemek jiný.
Technické detaily a organizační postup vyjasníme při osobním setkání.

Základní údaje

ID nemovitosti
18162
Celková plocha
890m2
Obytná plocha
890m2
Užitná plocha
890m2

Poloha na mapě

Foto - Ing. Rostislav Mašek
Ing. Rostislav Mašek
Zobrazit
kontakt
Fincentrum Reality s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé