Sousedé
(1/1)
Cena na dotaz
Poznámka k ceně: dohodou
ID nemovitosti:HR4
Plocha pozemku:15.000 m2
Datum aktualizace:15. srpna 2022

Popis nemovitosti

Nabízím ke komerč. účelům k pronájmu pozemek v Jihlavě . Je blízko jižní výpadovky z města. Ideální na prodejní místo, případně na myčku apod. Výměra pozemku téměř 1,5 ha. Možnost prohlídkypo domluvě kdykoliv . Cena pronájmu dohodou.

Základní údaje

ID nemovitosti
HR4

Poloha na mapě

Foto - Ing. Jan  Hodeček
Ing. Jan Hodeček
Zobrazit
kontakt
UNITED real - jihozápadní Morava - HOREAL

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé