Sousedé
(1/9)
DSC_0015.JPG
30 000 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: Při dlouhodobém pronájmu zvýhodněná cena.
ID nemovitosti:U62117
Plocha pozemku:5.000 m2
Datum aktualizace:15. září 2021

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu pozemek - zpevněná vyasfaltovaná plocha - pro komerční účely o výměře 5000 m2, v Lenešicích, okr. Louny. Pozemek se nachází v průmyslové zóně na okraji obce v těsné blízkosti silnice Most - Louny - Praha, 15 km od průmyslové zóny TRIANGL na Žatecku. Pozemek je vhodný pro skladování volně stojícího materiálu, který nepodléhá vlivům počasí a není nutné ho skladovat v suchu (např. dřevo, stavební materiál, ad.), dále např. jako překladiště. Na pozemku lze postavit lehkou montovanou halu a lze také využít pro lehkou nerušící výrobu. Areál pozemku je kompletně oplocen s vjezdovou bránou. Na pozemek je přivedena přípojka vody a elektro.

Spojení: Příměstská doprava, Auto, I. třída, II. třída, Vlak

Základní údaje

Dopravní spojení
VlakSilnice
Elektrický proud
230 V400 V
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Cena nezahrnuje
Poplatky
ID nemovitosti
U62117

Poloha na mapě

Foto - ZDENĚK MAXA
ZDENĚK MAXA
Zobrazit
kontakt
FINOSA REALITY

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé