Sousedé
(1/25)
01
20 000 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: + kauce ve výši 2 měsíčních nájmů; + provize RK ve výši 1 měsíčního nájmu + DPH
ID nemovitosti:128-10-047-3
Plocha pozemku:602 m2
Datum vložení:29. června 2022

Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízíme pronájem pozemku ke komerčnímu využití o výměře 602 m2, s mobilheimem o užitné ploše 35 m2, ve velmi dobrém stavu, v atraktivní části Císařského ostrova ležícího na Vltavě na pěší trase ze stromovky do Troje.Císařský (největší pražský) ostrov, kdysi velmi navštěvované rekreační místo, je aktuálně oblíbeným místem procházek mezi Stromovkou a Trojou. Pražský jezdecký areál s koňskými stájemi a jízdárnou byl jedním z prvních projektů v rámci pokračující revitalizace Císařského ostrova. Poloha pozemku tak poskytuje možnost jeho využití i pro tomuto místu odpovídajícím způsobem vhodné podnikání.Mobilheim je kompletně zařízený pro zejména sezónní bydlení mimo zimní měsíce. Je vybaven prostorným pokojem se sedací soupravou, jídelním stolem s židlemi, kuchyňským koutem, lednicí a pračkou. Dvě oddělené ložnice (jedna větší, jedna menší) pak spolu se samostatnou koupelnou a WC poskytují dostatečný komfort bydlení pro až čtyřčlennou rodinu. Vedle mobilhemu stojí v oploceném prostoru letní bazén.Připojení na elektřinu umožňuje nemovitost využívat celoročně, užitkovou vodu ze studny lze však čerpat pouze v měsících bez mrazu. Plynový sporák a speciální úsporná plynová kamna rozvádějící teplo do všech obytných místností jsou napájeny plynem z vysoko objemové propanbutanové lahve. V případě potřeby lze topit také elektrickými přímotopy. Odpad řešen velkým septikem.Nemovitost se nachází ve 3. tarifní povodňové zóně - se středním nebezpečím výskytu povodně/záplavy.Kauce ve výši dvou měsíčních nájmů.Provize ve výši jednoho měsíčního nájmu + DPH.Ostatní měsíční náklady dle spotřeby elektrické energie.Doporučujeme prohlídku.

Základní údaje

Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Žumpa, septik
Zavedené inž. sítě
Plyn
Zdroj vody
Místní zdroj
Způsob vytápění
Lokální - plynovéLokální - elektrické
ID nemovitosti
128-10-047-3

Poloha na mapě

Foto - Ing. Tereza Radoňová
Ing. Tereza Radoňová
Zobrazit
kontakt
CENTURY 21 Česká republika

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé