Sousedé
(1/3)
Pronajem, pozemek komerční, Plzeň
60 Kč/m2/měsíc
Poznámka k ceně: bez DPH, včetně poplatků, + provize RK, včetně právního servisu
ID nemovitosti:119-18-024
Plocha pozemku:250 m2
Datum aktualizace:20. prosince 2022

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu oplocené pozemky 250 m2 (lze využít větší i menší část plochy a to od 200 m2 až do 5.000 m2 - při výměrách nad 500m2 sleva v ceně) v městě Plzeň, část Karlov. Pozemky jsou využitelné pro venkovní uskladnění materiálu, venkovní montáže a výrobu nebo parkování techniky.?Pozemky se nacházejí v městě Plzeň, Karlov v dostupnosti průmyslové zóny Borská pole. Přístup k pozemkům je po vlastní zpevněné komunikaci.?Pozemky se podle platného územního plánu města Plzně nacházejí v území s označením Plochy výrobní a skladovací.Základní infrastrukturní sítě jsou dosažitelné. Lze uvažovat i využití kolejové vlečky, která na pozemky navazuje.?? Dopravní obslužnost s dobrým přístupem k osové komunikace D5 Praha Norimberk.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilniceDálnice
Příjezd
BetonAsfalt
Elektrický proud
230 V400 V
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Cena nezahrnuje
DPHProvize
ID nemovitosti
119-18-024

Poloha na mapě

Foto - Mgr. Michal Marek
Mgr. Michal Marek
Zobrazit
kontakt
CENTURY 21 Česká republika

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé