Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
Nalezeno nemovitostí: 199
Pronájem garážePraha, Elišky Přemyslovny

Nabízíme pronájem garážového stání ve Zbraslavi ul. Elišky Přemyslovny v domu č.p. 398. Vedle Albertu. Jednorázová provize RK 5000 Kč včetně DPH. Dlouhodobě

Cena: 1.200,- Kč/měsíc
Nedávno aktualizováno
Pronájem garážePraha 10 - Praha - Hostivař, Rižská

Nabízíme k pronájmu garážového stání pro osobní vůz nebo motorku v objektu novostavby, v ul. Rižská 1586/10, Praha 15 Hostivař. Vjezd do garáží je z ulice Bratislavská. Do prostoru garáží se vjíždí společným vjezdem na dálkové ovládání. Jedná se o dlouhodobý pronájem, volné k pronájmu ihned. Garážové stání nepodléhá povinnosti předkládat PENB. K dispozici poslední garážové stání č. 66. Cena k je

Cena: 1.250,- Kč/měsíc
Nedávno aktualizováno
Pronájem garážePraha 5 - Praha - Jinonice, Kohoutových

Nabízíme k pronájmu garážového stání pro osobní vůz, v objektu novostavby, v ul. Kohoutových 696/8, Praha 5 - Jinonice. Do prostoru garáží se vjíždí společným vjezdem na dálkové ovládání. Jedná se o dlouhodobý pronájem, volné k pronájmu ihned. Garážové stání nepodléhá povinnosti předkládat PENB. K dispozici poslední dvě garážové stání. Cena k jednání, ale v případě více zájemců najednou, bude tent

Cena: 1.250,- Kč/měsíc
Nedávno aktualizováno
Pronájem garážePraha - Kyje, Pelušková

Pronájem garážového stání v ulici Pelušková, Praha 9 - Kyje. Stání se nachází v suterénu cihlové novostavby. Objekt střežen kamerami.

Cena: 1.300,- Kč/měsíc
Nedávno aktualizováno
Pronájem garážePraha - Prosek, Kytlická

Pronájem garážové stání v ulici Kytlická, Praha 9 - Prosek. Jedná se o garážové stání v novostavbě s vjezdem na dálkové ovládání.

Cena: 1.400,- Kč/měsíc
Nedávno aktualizováno
Pronájem garážePraha - Čakovice, Rýnská

Nabízíme k pronájmu garážové stán í v novostavbě bytového domu na adrese Rýnská, Praha - Čakovice. Nájemné 1.500,- Kč. Provize RK 1.500,- Kč. Pro bližší informace kontaktujte makléře.

Cena: 1.500,- Kč/měsíc
Novinka
Pronájem garážePraha - Radlice, U Dívčích hradů

Ve výhradním zastoupení vlastníka nemovitosti vám zprostředkujeme pronájem garážového stání (9,6m2), které se nachází v suterénu moderní novostavby - Rezidenci Dívčí hrady, ul. U Dívčích hradů. K dispozici ihned. Neplatíte provizi.

Cena: 1.500,- Kč/měsíc
Nedávno aktualizováno
Pronájem garážePraha 10 - Praha - Vršovice, Přípotoční

K pronájmu parkovací stání (dolní místo) na adrese Přípotoční 2, Praha 10 - Vršovice.

Cena: 1.500,- Kč/měsíc
Nedávno aktualizováno
Pronájem garážePraha 9, Pod Harfou

Pronájem, garáž, 16 m2, Praha 9, ul. Pod Harfou

Cena: 1.500,- Kč/měsíc
Nedávno aktualizováno
Pronájem garážePraha

Dlouhodobý pronájem garážového stání v 1. PP ve Výhledech Barrandov ulice Miloše Havla 1246.

Cena: 1.600,- Kč/měsíc
Nedávno aktualizováno
Pronájem garážePraha, U kříže

Nabízíme pronájem garážového stání ve výborné lokalitě kousek od čtvrti Waltrovka. Garážové stání je v novostavbě bytového domu, takže je 24 hodinový přístup majitele k autu. Do garáže vede brána na chip. Výborná dopravní dostupnost do centra i ven z Prahy. Garáže jsou pod byty, takže mají příznivou teplotu i v zimním období.

Cena: 1.800,- Kč/měsíc
Nedávno aktualizováno
Pronájem garážePraha, Petržílkova

Nabízíme k pronájmu garážové stání v ul. Petržílkova / vjezd z ulice V Hůrkách/ v Praze 13 - Stodůlkách. Cena pronájmu od 1800 - 2200,- vč. poplatků podle typu stání / v nabídce 7 stání s možností výběru/. Kauce ve výši Kč 2000,-, provize RK jedno měsíční nájemné.

Cena: 1.800,- Kč/měsíc
Nedávno aktualizováno
Pronájem garážePraha - Dejvice, Heinemannova

Exklusivně nabízíme pronájem garážové stání číslo 162 12m2 v 1. podzemním podlaží rezidenční novostavby - Heinemannova ulice, Praha 6 - Dejvice.

Cena: 1.900,- Kč/měsíc
Nedávno aktualizováno
Pronájem garážePraha 6

Pronájem, garáž, Praha 6, ul. Radimova

Cena: 1.990,- Kč/měsíc
Nedávno aktualizováno
Pronájem garážePraha - Podolí, Milevská

Dovoluji si Vám k pronájmu nabídnout uzavřené garážové stání v garážovém komplexu Autopark, v ulici Milevská, Praha 4, nedaleko parku Na Pankráci a Kavčích hor.

Cena: 1.999,- Kč/měsíc
Nedávno aktualizováno
Pronájem garážePraha - Dejvice, Glinkova

Pronájem, Garáže, 15m2 - Praha

Cena: 2.000,- Kč/měsíc
Nedávno aktualizováno
Pronájem garážePraha - Smíchov, Kmochova

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje možný pronájem garážového stání poblíž anděla, obchodního centra Nový Smíchov, metra Anděl. Garáž je uzamykatelná a šířka vrat je 190 cm, tudíž není vhodná pro velká auta. Je možno využít i jako skladový prostor. K dispozici ihned. Doporučuji. Ev. číslo: 605356. Bližší informace Vám sdělí Bc. Roman Šittich, 721 181 818, r.sittich

Cena: 2.000,- Kč/měsíc
Pronájem garážePraha, U Waltrovky

K pronájmu nabízíme garážové stání v nedávno dokončené Rezidenci Waltrovka od společnosti Penta Real Estate. Garážové stání je umístěno v 1. podzemním podlaží ve zcela nové moderní budově v Praze 5, a to přímo na metru B - Jinonice. Rezidenční bydlení je propojeno s administrativními budovami. Ty poskytují obyvatelům Waltrovky veškerý komfort v podobě služeb a obchodů, díky velké oblibě této

Cena: 2.000,- Kč/měsíc
Nedávno aktualizováno
Pronájem garážePraha - Braník, Mezivrší

Sterling reality Vám zprostředkuje pronájem zděné garáže v ulici Mezivrší, Praha 4 - Braník. Garáž pod vlastním uzavřením, vjezd z ulice. Ihned volné, možnost dlouhodobého pronájmu.

Cena: 2.000,- Kč/měsíc
Nedávno aktualizováno
Pronájem garážePraha - Dejvice, Paťanka

Pronájem suché a čisté garáže po kompletní rekonstrukci (střecha, veškeré nátěry, nová vrata s bezpečnostními zámky). Garáž se nachází v žádané lokalitě Praha 6 - Dejvice.

Cena: 2.090,- Kč/měsíc
Nedávno aktualizováno