Sousedé
Nalezeno nemovitostí: 6
Pronájem garážeZlín, Podlesí II

Pronájem krytého garážového stání v lokalitě Zlín - Podlesí II, v bytovém domě Nad Nivami. Garážové stání se nachází v oblasti Jižní Svahy, ulice Podlesí II, v suterénu bytového domu. Vjezd je zabezpečen garážovými vraty na dálkové ovládání. Pronájem garážového stání je možný i pro obyvatele okolních domů. Poskytuje bezpečné parkování vašeho vozidla. K dispozici od 1.5.2023.

Cena: 2.000,- Kč/měsíc
Pronájem garážeZlín - Příluky

Pronájem, Garáže, 14 m2 - Zlín - Příluky

Cena: 3.000,- Kč/měsíc
Pronájem garážeZlín, Strážná

Nabízíme na pronájem garáž v garážovém domě na ul. Strážná (pod Jižními Svahy). Garáž se nachází ve čtvrtém podlaží objektu, k dispozici je elektřina. V případě zájmu se před podpisem nájemní smlouvy hradí: 1x nájem, vratná kauce 2.000 Kč a provize RK ve výši měsíčního nájmu vč. energií + DPH. Garáž je volná ihned. Pro více informací kontaktujte realitní makléřku.

Cena: 2.000,- Kč/měsíc
Pronájem garážeUherské Hradiště - Mařatice, 1. máje

Nabízím k pronájmu garáž v Uherském Hradišti Mařaticích u hotelu Koníček. Volná ihned.

Cena: 2.000,- Kč/měsíc
Nedávno aktualizováno
Pronájem garážeChropyně, Ječmínkova

Pronajmu řadovou garáž v centru Chropyně. Jedná se o novostavbu na vlastním pozemku. Garáž má nadstandardní rozměry 7x3m a má výklopná vrata a okno v zadní stěně. Konstrukce je z poplastovaného plechu a tedy odolná proti vlivům počasí. Bez elektřiny. K dispozici poslední 3 garáže.

Cena: 3.000,- Kč/měsíc
Pronájem garážeUherské Hradiště, Jiřího z Poděbrad

Pronajmu dlouhodobě garáž v centru Uherského Hradiště

Cena: 2.500,- Kč/měsíc
Nalezené ostatní v okresech

© 2023 Sousedé