Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
Nalezeno nemovitostí: 14
Pronájem garážeLitoměřice, Komenského

V exkluzivním zastoupení majitele nabízím k pronájmu parkovací stání v uzavřeném komplexu areál Biskupský Pivovar. Areál je střežen 24 hodin. Možno tři stání vedle sebe nebo samostatně. Kauce není vyžadována, provize za zprostředkování je ve výši jednoho nájmu + DPH. Volné ihned po zaplacení.

Cena: 1.000,- Kč/měsíc
Pronájem garážeTeplice - Trnovany, Jankovcova

Nabízíme možnost pronájmu garáže v centru Teplic, v Jankovcově ul. Garáž je standardní velikosti - 6 x 3 m (18 m2)- bez připojení na el. proud. Velikost vjezdové brány je 2 x 2.2 m. Čistá, bíle vymalovaná s dřevěným regálem. V příštím měsíci budou instalována nová vrata. Ihned k dispozici.

Cena: 1.500,- Kč/měsíc
Nedávno aktualizováno
Pronájem garážeÚstí nad Labem - Klíše, Na Okraji

Parkování v ústecké čtvrti Klíše

Cena: 700,- Kč/měsíc
Pronájem garážePodbořany

Pronájem, Garáže, 22m2 - Podbořany

Cena: 800,- Kč/měsíc
Pronájem garážeDuchcov, Teplická

K pronájmu garáž v obci Duchcov, ulice Teplická.

Cena: 1.000,- Kč/měsíc
Pronájem garážeÚstí nad Labem, Brožíkova

Pronájem zděné řadové garáže v Ústí nad Labem - Klíše, ul. Brožíkova. Volná od 30.4.2019, po dohodě i dříve. Další informace k doptání v RK Platon.

Cena: 1.100,- Kč/měsíc
Pronájem garážeJiříkov - Starý Jiříkov, Pražská

Nabízíme k pronájmu prostornou garáž v obci Jiříkov. Garáž o velikosti 60m2 je situována jako samostatná stavba. Lze využít k parkování aut, nebo uskladnění materiálu. Vratná kauce/jistota je ve výši dvou nájmů. Možnost dlouhodobého pronájmu. Volejte v pracovní dny od 7 - 15:30 h.

Cena: 2.000,- Kč/měsíc
Pronájem garážeTeplice, Krupská

Pronájem parkovacího stání V centru města Teplice nabízíme k pronájmu venkovní parkování vozidel - na adrese Náměstí Svobody 2985 - v areálu bývalého Telekomu. Cena za parkování 700 Kč vč. DPH za měsíc.

Cena: 700,- Kč/měsíc
Pronájem garážeTeplice, Kollárova

Pronájem chráněného parkovacího stání v uzamykatelných prostorách Pronajmeme parkovací stání v centru města - Kollárova ul, Teplice. Jedná se o uzavřený parkovací dům s 30 parkovacími místy. Měsíční nájemné včetně elektřiny a DPH je 1.390,-Kč.

Cena: 1.380,- Kč/měsíc
Pronájem garážeTeplice, Krupská

Pronájem chráněného parkovacího stání Pronajmeme parkovací stání v oploceném nově zrekonstruovaném místě v Teplicích za budovou České pojišťovny v centru města. Měsíční nájemné činí 1.200,-Kč + DPH.

Cena: 1.200,- Kč/měsíc
Pronájem garážeTeplice, Tolstého

Pronájem, parkovacích míst, Teplice, ul. Tolstého

Cena: 500,- Kč/měsíc
Pronájem garážeMost, Vítězslava Nezvala

Velká garáž v Mostě

Cena: 13.536,- Kč/měsíc
Pronájem garážeÚstí nad Labem, Mírové náměstí

Plně automatické parkování vozidel v podzemních prostorách Nabízíme plně automatické parkování v centru města Ústí nad Labem, Mírové náměstí. Jedná se o uzavřený parkovací systém v podzemních prostorách v objektu \"FALK a HOCKE\". Vjezd zezadu - naproti MÚ. Měsíční nájemné včetně DPH je 1.330,-Kč. Při uzavření nájemní smlouvy je nutné uhradit vratnou kauci ve výši 3.160,-Kč.

Cena: 1.330,- Kč/měsíc
Pronájem garážeChomutov

Nájem volných garáží č. 12 a č. 13 v areálu Vinohrady - Chomutov. V současné době 2 volné garáže v uzavřeném areálu za sídlištěm s dobrým přístupem. Garáže jsou řadové s rovnou střechou, podlahy betonové, plechová vrata. Před garážemi je zpevněná asfaltová plocha. Lze využít i k podnikatelskému účelu - opravy, montáž, atd. Výměry garáže: šířka - 3,3 m, délka - 7,3 m, výška - 3,0 m. Lze najmout jak

Cena: 2.500,- Kč/měsíc