Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
Nalezeno nemovitostí: 18
Pronájem garážeDuchcov, Ferrerova

Nabízíme k pronájmu garáž v centru Duchcova, ulice Ferrerova.

Cena: 1.000,- Kč/měsíc
Nedávno aktualizováno
Pronájem garážeChomutov, Kadaňská

Pronájem, garáž, 21 m2, OV, Chomutov, ul. Černovická

Cena: 1.200,- Kč/měsíc
Pronájem garážePovrly, Labská

Poslední dvě garáže k pronájmu! Nabízíme k pronájmu nově postavené garáže v obci Povrly, Labská ulice. Garáže je možné pronajmout hromadně či jednotlivě. Prostory je možné též využít jako sklady nebo dílny. Do garáží je zavedena elektřina 230V, každá garáž má vlastní podružný měřič spotřeby elektřiny a jednu zásuvku 230V. Výměra vnitřního prostoru: 6x3,4m = 20,4m2. Výška stropu v garáži:

Cena: 1.800,- Kč/měsíc
Nedávno aktualizováno
Pronájem garážeDěčín, Polabí

Pronájem, garáž, 19 m2, Děčín III, ul. Polabí

Cena: 1.000,- Kč/měsíc
Pronájem garážeÚstí nad Labem, Novosedlické náměstí

Pronájem garáže s elektřinou v Ústí nad Labem na Střekově za 1 300 Kč.

Cena: 1.300,- Kč/měsíc
Pronájem garážeMartiněves

Pronájem, garáž, 50 m2, Radešín

Cena: 3.000,- Kč/měsíc
Pronájem garážeTeplice, Bratislavská

Nabízíme k pronájmu garáž v Teplicích - ulice Bratislavská.

Cena: 1.000,- Kč/měsíc
Pronájem garážeŠluknov

Nabízíme k pronájmu prostornou garáž v obci Šluknov. Garáž o velikosti 21m2 je situována jako vnitřní, řadová. Vratná kauce/jistota je ve výši dvou nájmů. Cena měsíčního nájemného je 1 000,-Kč. Možnost dlouhodobého pronájmu.

Cena: 1.000,- Kč/měsíc
Pronájem garážeMost, Vítězslava Nezvala

Velká garáž v Mostě

Cena: 13.536,- Kč/měsíc
Pronájem garážeLitoměřice, Pokratická

V exkluzivním zastoupení majitele nabízím k dlouhodobému pronájmu privátní parkovací stání za elektronickými vraty v pokraticích u budovy Pokratická 454. Parkovací brána je na elektronický čip. Místo je ihned volné, pro více informací volejte náš tým.

Cena: 600,- Kč/měsíc
Pronájem garážeTeplice, Kollárova

Pronájem chráněného parkovacího stání v uzamykatelných prostorách Pronajmeme parkovací stání v centru města - Kollárova ul, Teplice. Jedná se o uzavřený parkovací dům s 30 parkovacími místy. Měsíční nájemné včetně elektřiny a DPH je 1.390,-Kč.

Cena: 1.380,- Kč/měsíc
Pronájem garážeÚstí nad Labem, Mírové náměstí

Plně automatické parkování vozidel v podzemních prostorách Nabízíme plně automatické parkování v centru města Ústí nad Labem, Mírové náměstí. Jedná se o uzavřený parkovací systém v podzemních prostorách v objektu \"FALK a HOCKE\". Vjezd zezadu - naproti MÚ. Měsíční nájemné včetně DPH je 1.330,-Kč. Při uzavření nájemní smlouvy je nutné uhradit vratnou kauci ve výši 3.160,-Kč.

Cena: 1.330,- Kč/měsíc
Pronájem garážeTeplice, Krupská

Pronájem chráněného parkovacího stání Pronajmeme parkovací stání v oploceném nově zrekonstruovaném místě v Teplicích za budovou České pojišťovny v centru města. Měsíční nájemné činí 1.200,-Kč + DPH.

Cena: 1.200,- Kč/měsíc
Pronájem garážeTeplice, Krupská

Pronájem parkovacího stání V centru města Teplice nabízíme k pronájmu venkovní parkování vozidel - na adrese Náměstí Svobody 2985 - v areálu bývalého Telekomu. Cena za parkování 700 Kč vč. DPH za měsíc.

Cena: 700,- Kč/měsíc
Pronájem garážeJirkov

Pronájem novostavby garáže Jirkov, 18m2

Cena: 1.800,- Kč/měsíc
Pronájem garážeLitoměřice, Dvořákova

V centru Litoměřic Vám nabízíme k pronájmu parkovací místo. Toto místo je v soukromém uzavřeném areálu, je zastřešené, 24h sledované kamerovým systémem. Vjezd k parkovacímu místu je přes elektrickou dálkově ovládanou bránu.

Cena: 1.800,- Kč/měsíc
Pronájem garážeChomutov, Puškinova

Nabízíme pronájem garáže poblíž centra Chomutova, za soudem. Volná od února 2018. El. energii lze připojit, smlouvu s dodavatelem bude mít nájemce na své jméno.

Cena: 1.400,- Kč/měsíc
Pronájem garážeChomutov

Nájem volných garáží č. 12 a č. 13 v areálu Vinohrady - Chomutov. V současné době 2 volné garáže v uzavřeném areálu za sídlištěm s dobrým přístupem. Garáže jsou řadové s rovnou střechou, podlahy betonové, plechová vrata. Před garážemi je zpevněná asfaltová plocha. Lze využít i k podnikatelskému účelu - opravy, montáž, atd. Výměry garáže: šířka - 3,3 m, délka - 7,3 m, výška - 3,0 m. Lze najmout jak

Cena: 2.500,- Kč/měsíc