Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
Nalezeno nemovitostí: 9
Pronájem garážeOlomouc - Nové Sady, Rokycanova

Nabízíme k pronájmu řadovou garáž o vel. cca 20 m2 v žádané lokalitě na ul. Rokycanova, poblíž OC Šantovka. Garáž se nachází v přízemí domu. Cena pronájmu je ve výši 2.000 Kč/měsíc. K dispozici ihned.

Cena: 2.000,- Kč/měsíc
Nedávno aktualizováno
Pronájem garážeUničov

Nabízím pronájem garáže v Uničově, v parku.

Cena: 700,- Kč/měsíc
Pronájem garážePřerov, nábř. Protifašistických bojovníků

Nabízíme k pronájmu garážové stání o výměře 13 m2 v novostavbě polyfunkčního domu přímo v centru Přerova, na nábř. Protifašistických bojovníků. Garážové stání je součástí hromadné garáže, nacházející se v 1. podzemním podlaží budovy, určené pro parkování osobního automobilu nebo motorky. Vjezd branou na dálkové ovládání z parkoviště za domem. Volné od 12/2018.

Cena: 1.200,- Kč/měsíc
Pronájem garážeUničov

Pronájem, garáž, Uničov

Cena: 1.100,- Kč/měsíc
Pronájem garážeOlomouc, Na tabulovém vrchu

Pronájem, garáž, Olomouc, Na Tabulovém vrchu

Cena: 1.500,- Kč/měsíc
Pronájem garážeŠternberk, Lhotská

Nabízíme k podnájmu velkou autogaráž, která je vhodná na parkování osobních, ale i větších aut či jiných zařízení, nacházející se v uzavřeném areálu ve Šternberku. Výměra předmětného prostoru je z celkové budovy 130m², samostatný vstup je zajištěn přes sekční samo otvírací vrata. Možnost připojení na elektřinu 230V a 400V. V místnosti je samostatné poplašné zařízení a celý areál je kamerově

Cena: 8.500,- Kč/měsíc
Pronájem garážeZábřeh, Havlíčkova

Pronajmu garáž nedaleko bazénu a sídliště Výsluní v Zábřeze na Moravě.

Cena: 800,- Kč/měsíc
Pronájem garážeOlomouc - Povel

Elite real service s.r.o Vám nabízí pronájem vnitřního parkovacího stání č. 2 a č. 8 a č.10 v bytovém domě na ulici Peškova, Olomouc - novostavba. Velikost stání 13 m2. Dálkové ovládání vrat. Cena 1.210,- Kč vč. DPH. Kauce ve výši 1.000 Kč. Největší nabídku novostaveb - nových bytů, byty na prodej, byty k pronájmu a informace o naši dceřinné společnosti - naleznete na našich webových stránkách.

Cena: 1.210,- Kč/měsíc
Pronájem garážeOlomouc

Pronájem garážového stání v Olomouci na ulici Horní lán. Předmětem pronájmu je stání nacházejí se v podzemním objektu pro parkování mezi obytnými domy na ulici Horní lán za hypermarketem Terno. Vjezd do parkovacího objektu je osazen dálkově ovládanými elektrickými vraty. Volné ihned, více informací v RK.

Cena: 1.300,- Kč/měsíc
Nalezené ostatní v okresech