Sousedé
Nalezeno nemovitostí: 12
Pronájem garážeJablonec nad Nisou, Polní

PATRIA REALITY nabízí pronájem garáže o ploše cca 20 m2 v ulici Polní, Jablonec nad Nisou. Je to první garáž ve spodní řadě vpravo. Garáž je prázdná, vyklizená. Volná je ihned, vratná kauce 1.500,- Kč, lze platit čtvrtletně bez kauce.

Cena: 1.500,- Kč/měsíc
Pronájem garážeRychnov u Jablonce nad Nisou, Lužická

Pronájem garáže – Lužická, Rychnov u Jablonce n. N.

Cena: 1.600,- Kč/měsíc
Pronájem garážeČeská Lípa

Pronájem, garáž, 20 m2, Česká Lípa

Cena: 1.600,- Kč/měsíc
Pronájem garážeLiberec, Slezská

PATRIA REALITY nabízí pronájem garáže o ploše cca 20 m2 v ulici Slezská, Liberec - Wolkerák u lesa v krátké kolmé řadě. Garáž je prázdná, vyklizená, bez el. energie. Volná ihned, vratná kauce 2.000,- Kč, lze platit čtvrtletně bez kauce.

Cena: 2.000,- Kč/měsíc
Pronájem garážeJablonec nad Nisou, Na Hranici

Pronájem garáže o ploše cca 20 m2 na pozemku o ploše 60 m2 v ulici Na Hranici, je to prostřední garáž vlevo ve spodní části ulice. Garáž je prázdná, vyklizená, bez el. energie. Volná ihned, vratná kauce 1.500,- Kč, lze platit čtvrtletně bez kauce.

Cena: 1.500,- Kč/měsíc
Pronájem garážeČeská Lípa

Pronájem větší garáže ve vnitrobloku komerčního objektu v širším centru města.. Garáž má dlážděnou podlahu, okno i vytápění, lze ji tedy využít i ke skladování a nebo drobné výrobě. Výhodou je kamerový systém ve vnitrobloku objektu. Třída energetické náročnosti - G. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N85731.

Cena: 4.000,- Kč/měsíc
Pronájem garážeJablonec nad Nisou, Jiráskova

Nabízíme pronájem garáže v centru Města. Garáž je suchá s oknem se mříží, jámou v podlaze a má podlahovou plochu cca 23 m2. Zabezpečena je vraty a elektrickou bránou na dálkové ovládání. V současné době se v ní budují nové omítky a volná bude od 1.8.

Cena: 2.500,- Kč/měsíc
Pronájem garážeLiberec, Vítězná

Exkluzivně nabízíme k dlouhodobému pronájmu parkovací místo v krytém parkingu umístěné v přízemí bytového domu na ul. Vítězná - rezidence park Masarykova v Liberci. Volný ihned. Pro více info volejte makléřku.

Cena: 1.450,- Kč/měsíc
Pronájem garážeNový Bor, Riegrova

Nabízíme k pronájmu prostornou garáž v Novém Boru, v ulici Riegrova s výměrou 20 m2

Cena: 1.200,- Kč/měsíc
Nedávno aktualizováno
Pronájem garážeJablonec nad Nisou, Střelecká

Pronájem, garáž, Jablonec nad Nisou, ul. Střelecká

Cena: 5.000,- Kč/měsíc
Pronájem garážeJablonec nad Nisou, Opletalova

Nabízíme k pronájmu garáž v centru města jablonce nad Nisou v ulici Opletalova, naproti hlavní poště. Nájemné 1.500,- Kč za měsíc.

Pronájem garážeLiberec, Lucemburská

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu venkovní parkovací stání v centru města, ul. Lucemburská. Vjezd zabezpečen nyní bránou a následně GSM závorou. Bez vratné kauce. Platba nájmu na 1 rok dopředu.

Cena: 1.000,- Kč/měsíc
Nalezené ostatní v okresech

© 2020 Sousedé