Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
Nalezeno nemovitostí: 17
Pronájem garážeBrno - Brno-Kohoutovice

Pronájem, Garáže, 16m2 parkovací dům Žebětínská

Cena: 3.000,- Kč/měsíc
Novinka
Pronájem garážeHodonín

Pronájem garáže v Hodoníně - průmyslová zóna Kapřiska

Cena: 800,- Kč/měsíc
Novinka
Pronájem garážeBrno - Židenice, Čejkovická

Nabízíme k pronájmu garáž v garážovém domě na ulici Čejkovická, Vinohrady. Objekt se nachází v blízkosti hlavní cesty a panelových domů. CP 18 m2. V ceně je záloha na elektřinu. Hlavní vchod do garážového domu je na dálkový ovládaní, samotná garáž na ruční ovládání. Garáž je velice dobře udržována, má vlastní elektroměr. Volná ihned. Bližší informace u realitního makléře.

Cena: 1.800,- Kč/měsíc
Pronájem garážeBrno - Žabovřesky

Pronájem garáž na legální účely a jen parkování vozidla na ul. Matzenauerova v Žabovřeskách. vjezd s použitím dálkového ovladače do objektu. V garáži je zavedena elektrika, volné ihned, měsíční platba činí 2000,-kč+ kauce 6000+ provize Rk 2000

Cena: 2.000,- Kč/měsíc
Pronájem garážeZnojmo

Znojmo, garáž, pronájem 18 m2, v parkovacím domě - garáž

Cena: 1.000,- Kč/měsíc
Pronájem garážeBrno - Židenice, Skopalíkova

V zastoupení majitele nabízíme k pronájmu garáž na ul. Skopalíkova v Brně – Židenicích. Lze využít k parkování nebo jako skladovací prostor. Kauce 2 měsíční nájmy. Volné ihned. Prohlídky možné kdykoliv po domluvě s makléřem.

Cena: 1.500,- Kč/měsíc
Pronájem garážeBrno - Řečkovice, Terezy Novákové

Pronájem řadové garáže o velikosti 19 m2 v Brně - Řečkovicích, na ulici Terezy Novákové. K nájmu ihned. Garáž je panelová, bez elektřiny. Momentálně do garáže lehce zatéká, majitel nabízí možnost dočasného bezúplatného pronájmu v případě, že si nájemce závadu opraví - materiál na opravu je k dispozici. Provize RK. 19 m2

Cena: 900,- Kč/měsíc
Pronájem garážeBrno - Lesná, Třískalova

Nabízíme k pronájmu garáž v lokalitě Brno Lesná, na ulici Třískalova. Celková plocha činí 18 m2, nachází se v uzamykatelném areálu. Garáž je suchá a je zde zavedena elektřina. Volná od 1. 1. 2019.

Cena: 1.800,- Kč/měsíc
Pronájem garážeZnojmo, Sokolská

Pronájem, Garáže, 24m2 -

Pronájem garážeBrno, Žabí

Pronájem, garážové stání 12 m2, Brno, ul. Žabí

Cena: 1.300,- Kč/měsíc
Pronájem garážeBrno - Židenice

Garáž Vlčnovská Brno Vinohrady 18 m2 na dálkové ovládáním s elektřinou , nedaleko zastávky MHD. Volná od března 2019

Cena: 2.200,- Kč/měsíc
Pronájem garážeBrno - Trnitá, Spálená

Pronájem garážového stání v novostavbě bytového domu, nacházející se na ul. Spálená, cca 200 m od obchodního centra Galerie Vaňkovka. Podmínkou pronájmu je uzavření nájemní smlouvy na 24 měsíců. Nachází se ve II.PP. Energetická náročnost budovy C -118 [kWh/m2/rok].

Cena: 1.800,- Kč/měsíc
Pronájem garážeBrno - Černovice

Pronájem garáže - Brno - Černovice

Cena: 1.500,- Kč/měsíc
Pronájem garážeBrno - Brno-město, Benešova

Nabízím Vám parkovací stání v centru Brna na ulici Benešova. Parkovací stání zastřešené, zabezpečené, bránou a kamerovým systémem. Cena 2 500 Kč měsíčně +DPH. Pokud máte zájem, volejte naši makléřku Veroniku Šumberovou - díky, které už nebudete muset nikdy řešit problémy s parkováním v centru města ani modré zóny !

Cena: 2.500,- Kč/měsíc
Nedávno aktualizováno
Pronájem garážeBrno - Královo Pole, Chodská

Nabízíme dlouhodobý pronájem parkovacích stání v krytém garážovém domě v Brně - Králově Poli na ulici Chodská, který prošel renovací. Vyřešte svůj problém s parkováním. K dispozici ...

Cena: 1.390,- Kč/měsíc
Pronájem garážeBrno - Sadová

Pronájem, Malé objekty, garáže Řadový, 12m2, Sadová - Nabízím k pronájmu venkovní parkovací stání, na adrese Karla Kryla č.p.128 s vjezdem přes dálkově ovládaná vrata. Celkový rozměr parkovacího stání je 12 m2. Nájemné činí 1.500 Kč měsíčně + 1.000 Kč kauce (na dálkový ovladač) + provize RK. Volné od 1. 11. 2018

Cena: 1.500,- Kč/měsíc
Nedávno aktualizováno
Pronájem garážeBrno - Veveří

Pronajmu garáž na ulici Antonínská 19 m2 poblíž zastávky tramvaje 1 a 6. Po dohodě možnost předělání na provozovnu s umyvadlem s možností wc. Prohlídky již prázdné garáže po tel dohodě.

Cena: 5.000,- Kč/měsíc
Nalezené ostatní v okresech