Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
Nalezeno nemovitostí: 25
Pronájem garážeHustopeče, Kpt. Jaroše

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje pronájem krásného vinného sklípku v Hustopečích u Brna, který lze využít k uskladnění vína, pořádání menších degustací, či startovací prostor pro začínajícího vinaře. Sklípek je vybaven dubovými sudy, káděmi, presem na hrozny a stolem s lavicemi. Vybavení zůstává a je součástí nájmu. Ve sklípku byl nedávno udělán nový rozvod elektřiny a vody. Zálohy na elektřinu a vo

Cena: 6.000,- Kč/měsíc
Pronájem garážeBrno - Nový Lískovec, Plachty

Exkluzivně Vám nabízíme k pronájmu parkovací stání v Novém Lískovci. Stání se nachází v oploceném areálu na ulici Plachty. Areál je uzavřen bránou. Pro více informací kontaktujte makléře.

Cena: 1.500,- Kč/měsíc
Novinka
Pronájem garážeBřeclav - Poštorná, Čs. armády

Pronájem garáže Břeclav - Poštorná

Cena: 1.100,- Kč/měsíc
Pronájem garážeBrno - Staré Brno, Poříčí

Exkluzivně Vám nabízíme k pronájmu parkovací stání v rezidenci Riverside na ulici Poříčí, poblíž BVV. Volné ihned. Pro více informací kontaktujte makléře.

Cena: 1.500,- Kč/měsíc
Pronájem garážeBrno - Jundrov, Veslařská

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme cihlovou dvojgaráž k pronájmu na ulici Veslařská. Garáž má celkovou plochu 24 m2. Dále disponuje topením, elektrickou přípojkou na 230 V a automatickou vjezdovou bránou na dálkové ovládání. Pronájem je možný ihned.

Cena: 2.500,- Kč/měsíc
Pronájem garážeBrno - Bystrc

Samostatná garáž Brno - Bystrc, Foltýnova 1b / Šemberova. V garáži je světlo, el. zásuvka 220 V, velký stropní úložný prostor ( např. pro lyže, surf), police, skříňka. K dispozici i voda k mytí vozu.

Cena: 2.500,- Kč/měsíc
Pronájem garážeBrno

Okres Brno - město, Žebětín. Pronájem garážového stání na ulici Hvozdecká. Jedná se o garážové místo č. 28 v novostavbě bytového domu. Výška 2 m, vjezd na dálkové ovládání. Volné ihned.

Cena: 1.300,- Kč/měsíc
Pronájem garážeBrno, Staňkova

pronajmeme Vám parkovací plochu na ul. Staňkova v Brně.

Cena: 1.000,- Kč/měsíc
Pronájem garážeTišnov, Trnec

Pronájem, garáž, Tišnov, ul. Trnec

Cena: 1.000,- Kč/měsíc
Nedávno aktualizováno
Pronájem garážeBrno - Žabovřesky, Voroněžská

Nabízíme k dlouhodobému podnájmu garážové stání v parkovacím domě v Brně na ulici Voroněžská. Stání se nachází v posledním patře parkovacího domu s výtahem. Rozměry: 4,8 x 2,45 m + sloupky. U vjezdu do budovy je vrátnice s non-stop střežením objektu. Vjezd i výjezd je na čipovou kartu. V 1.NP se nachází mycí box za poplatek 30 Kč. Celková plocha stání je 12 m2, nejnižší místo průjezdu je 2,1 m. St

Cena: 1.450,- Kč/měsíc
Pronájem garážeBrno - Nový Lískovec, Plachty

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k pronájmu garážové stání na ulici Plachty v Brně - Novém Lískovci. Garážové stání (15 m2) se nachází v 1.PP bytového domu Plachty v Novém Lískovci. Vjezd i výjezd je na dálkové ovládání. Ideální svou polohou u zastávky MHD, v blízkosti Campus Squere. Zabezpečeno kamerovým systémem a ostrahou. Volné ihned. Prohlídky možné po domluvě s uvedeným makléřem.

Cena: 1.100,- Kč/měsíc
Pronájem garážeBučovice

Se souhlasem majitele nabízíme pronájem 2 garáží pro nákladní automobily (i kamiony) v Bučovicích s kancelářemi a sociálním zázemím, celková plocha je 461 m2. Garáže se nacházejí v části průmyslové haly v rámci komerčního areálu na okraji Bučovic. Garáže jsou pro 2 nákladní automobily nebo kamiony a májí dvoje vrata pro vjezd o velikosti cca 4x5 m. K dispozici jsou vytápěné kanceláře ve dvou patre

Pronájem garážeBrno - Zábrdovice, Příkop

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme dlouhodobý pronájem garážového stání v obchodním centru IBC Brno na ulici Příkop. Garážové stání se nachází v druhém podzemním podlaží obchodního centra v centru města. Celková plocha stání cca 12 m2, vjezd do druhého podzemního podlaží je na čip přes závoru s elektronickým ovládáním. Vjezd i výjezd do garáží ovládaný přenosným čipem. Zabezpečeno kamer

Cena: 1.950,- Kč/měsíc
Pronájem garážeBrno - Líšeň, Chmelnice

Nabízíme k pronájmu kryté garážové stání o CP 18m2 v Brně Líšeň. Prostory jsou v suterénu bytového domu Chmelnice - novostavba 2015. Vjezd z hlavní ulice, bezpečnostní dveře. V prostoru stání je možné použít elektřinu 220 V. Prohlídka možná kdykoliv po předchozí domluvě. Inzerovaná cena je bez provize RK. Více info u makléře.

Cena: 1.500,- Kč/měsíc
Pronájem garážeBrno - Horní Heršpice, Vodařská

Nabízíme k pronájmu samostatně stojící garáž v uzavřeném areálu na ulici Vodařská v Brně Horních Heršpicích. Garáž je volná od 1. 3. 2019. Cena pronájmu činí 1.500,- Kč/měsíc + DPH. Zájemce musí být plátcem DPH.

Cena: 1.500,- Kč/měsíc
Pronájem garážeZnojmo, Sokolská

Pronájem, Garáže, 24m2 -

Pronájem garážeBrno, Žabí

Pronájem, garážové stání 12 m2, Brno, ul. Žabí

Cena: 1.300,- Kč/měsíc
Pronájem garážeBrno - Trnitá, Spálená

Pronájem garážového stání v novostavbě bytového domu, nacházející se na ul. Spálená, cca 200 m od obchodního centra Galerie Vaňkovka. Podmínkou pronájmu je uzavření nájemní smlouvy na 24 měsíců. Nachází se ve II.PP. Energetická náročnost budovy C -118 [kWh/m2/rok].

Cena: 1.800,- Kč/měsíc
Pronájem garážeBrno

Pronájem garáže, 20m2, Francouzská

Cena: 1.800,- Kč/měsíc
Pronájem garážeBrno - Černovice

Pronájem garážového stání - Brno - Černovice

Cena: 1.500,- Kč/měsíc
Nalezené ostatní v okresech