Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
Nalezeno nemovitostí: 55
Pronájem garážePraha - Smíchov, Karla Engliše

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje možný pronájem jednoho parkovacího stání v ulici Karla Engliše Praha 5 Smíchov. Vjezd z ulice Karla Engliše i z ulice Klicperova. Ev. číslo: 622776. Bližší informace Vám sdělí Ing. Hana Kovaříková, MBA, 775 388 216, kovarikova@dumrealit.cz

Cena: 3.000,- Kč/měsíc
Novinka
Pronájem garážePraha - Smíchov, Janáčkovo nábřeží

Zprostředkujeme Vám dlouhodobý pronájem garážového stání - parkovací systém zakladače - v luxusní rezidenci, v nejatraktivnější části Prahy, Janáčkovo nábřeží, na levém břehu Vltavy. Dům je po celkové rekonstrukci. V domě je recepce 24 hodin a bezpečnostní kamerový systém. Přímo u rezidence se nachází parčík, za kterého se dostanete na Dětský ostrov. Levý břeh Vltavy v prostoru mezi mosty Palackéh

Cena: 5.000,- Kč/měsíc
Pronájem garážePraha - Čakovice, Rýnská

Nabízíme k pronájmu garážové stán í v novostavbě bytového domu na adrese Rýnská, Praha - Čakovice. Nájemné 1.500,- Kč. Provize RK 1.500,- Kč. Pro bližší informace kontaktujte makléře.

Cena: 1.500,- Kč/měsíc
Novinka
Pronájem garážePraha - Michle, Jihlavská

Zprostředkujeme Vám pronájem uzamykatelného garážového stání 14 m2, ul. Jihlavská 17, Praha 4, ve 2. NP, v samostatném objektu. Jde o prostor na 1 osobní vozidlo do výšky 1,8m, vstup na čipovou kartu, poblíž metra Budějovická a Kačerov, dlouhodobě, k dispozici od 1.11.2018, pro další informace volejte prosím makléře. Ev. číslo: 25042. Bližší informace Vám sdělí Mgr. Daniel Martinů, 774 106 601,

Cena: 1.900,- Kč/měsíc
Novinka
Pronájem garážePraha, Bohuslava Martinů

Dvougaraž - dvě stání za sebou v uzavřeném areálu, Praha 4- ulice Bohuslava Martinů, Praha 4. V garáži je k dispozici uzamykatelná skříň. Areál je oplocen, vjezd na dálkové ovládání. K dispozici ihned.

Cena: 2.500,- Kč/měsíc
Novinka
Pronájem garážePraha - Vinohrady, Korunní

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje možný pronájem garážového stání P10 Vinohrady Rezidence Korunní, novostavba, garáže jsou opatřeny kamerovým systémem, vjezd i výjezd na čipové karty. Dlouhodobý pronájem. Volné ihned. Doporučuji! Ev. číslo: 622646. Bližší informace Vám sdělí Hana Tomášková, 725 802 209, tomaskova@dumrealit.cz

Cena: 3.000,- Kč/měsíc
Pronájem garážePraha - Smíchov, Kmochova

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje možný pronájem garážového stání poblíž anděla, obchodního centra Nový Smíchov, metra Anděl. Garáž je uzamykatelná a šířka vrat je 190 cm, tudíž není vhodná pro velká auta. Je možno využít i jako skladový prostor. K dispozici ihned. Doporučuji. Ev. číslo: 605356. Bližší informace Vám sdělí Bc. Roman Šittich, 721 181 818, r.sittich

Cena: 2.000,- Kč/měsíc
Pronájem garážePraha - Prosek, Okřínecká

Nabízíme Vám k pronájmu samostatnou garáž umístěnou v přízemí cihlového domu v ul. Okřínecká - 5 min. chůze od metra C – Prosek. Garáž má rozměry: 335 x 570 cm. V garáži je zásuvka 230V. Volné ihned! Ukazatel energetické náročnosti: G - probíhá vypracování PENB, údaj bude aktualizován.

Cena: 3.000,- Kč/měsíc
Novinka
Pronájem garážePraha 4, Hviezdoslavova

Pronájem, garáž, 18 m2, Praha 4 - Háje

Cena: 2.500,- Kč/měsíc
Novinka
Pronájem garážePraha - Vokovice

Pronájem suché a čisté garáže 16 m2 po rekonstrukci (nová střecha, veškeré nátěry včetně podlahy) v uzavřeném areálu v Praze 6 - Vokovice s vjezdem z ulice Horoměřická, pěší přístupová cesta z ulice Tobrucká. Vrata zabezpečena třemi zámky, elektřina zavedena.

Cena: 2.390,- Kč/měsíc
Nedávno aktualizováno
Pronájem garážePraha - Žižkov, Olgy Havlové

Ve výhradním zastoupení vlastníka nemovitosti vám zprostředkujeme pronájem garážového stání (12m2), které se nachází v suterénu moderní novostavby - v rezidenčním areálu Na Vackově, ul. Olgy Havlové 31. K dispozici ihned. Neplatíte provizi.

Cena: 2.000,- Kč/měsíc
Nedávno aktualizováno
Pronájem garážePraha - Radlice, U Dívčích hradů

Ve výhradním zastoupení vlastníka nemovitosti vám zprostředkujeme pronájem garážového stání (9,6m2), které se nachází v suterénu moderní novostavby - Rezidenci Dívčí hrady, ul. U Dívčích hradů. K dispozici ihned. Neplatíte provizi.

Cena: 1.500,- Kč/měsíc
Nedávno aktualizováno
Pronájem garážePraha - Nové Město, Senovážné náměstí

Pronájem garážového stání v ulici Senovážné náměstí, Praha 1 - Nové Město. Jedná se o garáže pod hotelem. Vjezd pouze na kartu. Ostraha 24 hodin. K dispozici jsou dvě stání.

Cena: 4.000,- Kč/měsíc
Pronájem garážePraha - Braník, Mezivrší

Sterling reality Vám zprostředkuje pronájem zděné garáže v ulici Mezivrší, Praha 4 - Braník. Garáž pod vlastním uzavřením, vjezd z ulice. Ihned volné, možnost dlouhodobého pronájmu.

Cena: 2.000,- Kč/měsíc
Nedávno aktualizováno
Pronájem garážePraha - Košíře, Holečkova

Nabízíme pronájem garážového stání, Praha 5 - Rezidenci Sacre Coeur 2

Cena: 3.490,- Kč/měsíc
Pronájem garážePraha - Vinohrady, Moravská

Pronájem stání na motorku v ulici Moravská, Praha 2 - Vinohrady. Vjezd na čip a objekt je hlídán kamerovým systémem.

Cena: 1.200,- Kč/měsíc
Pronájem garážePraha - Podolí, Milevská

Dovoluji si Vám k pronájmu nabídnout uzavřené garážové stání v garážovém komplexu Autopark, v ulici Milevská, Praha 4, nedaleko parku Na Pankráci a Kavčích hor.

Cena: 1.999,- Kč/měsíc
Nedávno aktualizováno
Pronájem garážePraha - Hlubočepy, Štěpařská

Pronájem garáže 18 m2, ul. Štěpařská, Praha 5 - Hlubočepy (Barrandov)

Cena: 2.200,- Kč/měsíc
Nedávno aktualizováno
Pronájem garážePraha - Dejvice, Paťanka

Pronájem suché a čisté garáže po kompletní rekonstrukci (střecha, veškeré nátěry, nová vrata s bezpečnostními zámky). Garáž se nachází v žádané lokalitě Praha 6 - Dejvice.

Cena: 2.090,- Kč/měsíc
Nedávno aktualizováno
Pronájem garážePraha - Modřany, K dolům

Dovoluji si vám k pronájmu nabídnout plně uzavřenou garáž v garážovém komplexu Modřany, v ulici K Dolům, Praha 4, nedaleko nádraží Modřany.

Cena: 2.300,- Kč/měsíc
Nedávno aktualizováno