Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
Nalezeno nemovitostí: 45
Pronájem garážePraha 10, Novobohdalecká

Pronájem, garáž, 18 m?, Praha, ul. Novobohdalecká

Cena: 2.400,- Kč/měsíc
Novinka
Pronájem garážePraha - Smíchov, Janáčkovo nábřeží

Zprostředkujeme Vám dlouhodobý pronájem garážového stání - parkovací systém zakladače - v luxusní rezidenci, v nejatraktivnější části Prahy, Janáčkovo nábřeží, na levém břehu Vltavy. Dům je po celkové rekonstrukci. V domě je recepce 24 hodin a bezpečnostní kamerový systém. Přímo u rezidence se nachází parčík, za kterého se dostanete na Dětský ostrov. Levý břeh Vltavy v prostoru mezi mosty Palackéh

Cena: 4.000,- Kč/měsíc
Pronájem garážePraha - Nové Město, Krakovská

Pronájem garážového stání v reprezentativní budově s recepcí. Budova má výbornou polohu, přímo v centru Prahy u Václavského náměstí. Uvedená cena je náběhová a činí 4000 Kč/měsíc. Neplatíte provizi, pronajímá přímý majitel.

Cena: 4.000,- Kč/měsíc
Pronájem garážePraha 9, Lovosická

Pronájem, garáž, 18 m?, Praha, ul. Lovosická

Cena: 2.300,- Kč/měsíc
Novinka
Pronájem garážePraha, Mozartova

Nabízím k pronájmu garážové stání ve 2.podzemním podlaží novostavby domu Rezidence Na Bertramce v Praze 5 Smíchov. Dům stojí bezprostředně u OC Nový Smíchov, tedy na dopravním uzlu - stanice metra Anděl, a tramvajové a autobusové zastávky. Stání je ihned k dispozici.

Cena: 2.400,- Kč/měsíc
Pronájem garážePraha, R.A. Dvorského

Nabízím garážové stání v novostavbě domu v Horních Měcholupech. Garážové stání je v 1. PP. Volné bude od 1. 7. 2020. je možné si ho zarezervovat již nyní.

Cena: 1.700,- Kč/měsíc
Novinka
Pronájem garážePraha - Staré Město

Pronájem garážových stání v nejznámějším českém obchodním domě Kotva. Cena již od 5.500 Kč/měsíc. Parkoviště v OD Kotva je nepřetržitě střeženo monitorovacím systémem a zajišťuje tak maximální bezpečnost.

Cena: 5.500,- Kč/měsíc
Pronájem garážePraha - Žižkov, Baranova

Pronájem parkovacího stání v prvním podzemním podlaží domu na Praze 3. Jedná se o pronájem místa v parkovacím zakladači pro jedno auto. Cena nájmu zahrnuje 4000 Kč za měsíc + 200 Kč poplatky za měsíc.

Cena: 4.000,- Kč/měsíc
Pronájem garážePraha - Staré Město, Na Perštýně

Nabízíme pronájem parkovacího stání, které se nacházejí v přízemním podlaží v reprezentativní administrativní budově u Národní třídy. Budova je rohová, směřuje do ulic Národní a Na Perštýně. Takto skvělá lokalita Vám umožní rychlý přístup do centra a jeho širokého okolí. Neplatíte provizi. Pronajímá přímý majitel! Cena nájmu činí 9 900 Kč na měsíc. Cena již zahrnuje poplatky za služby.

Cena: 9.900,- Kč/měsíc
Pronájem garážePraha, Břevnovská

Právě k pronájmu garážové stání na Břevnově, v ulici Břevnovská. Novostavba. Jedná se o větší stání, cca 18m2. K dispozici je ihned nebo kdykoli do 1. 10. 2020.

Cena: 3.000,- Kč/měsíc
Pronájem garážePraha - Břevnov, Závěrka

Nabízíme Vám k pronájmu garážové stání v ulici Závěrka č.p. 654/9, Praha 6 - Břevnov. Stání se nachází v suterénu cihlového domu, vjezd z ulice, ovládání vjezdových vrat dálkovým ovladačem. Cena stání včetně poplatků. Více informací u makléře, neplatíte provizi RK.

Cena: 2.000,- Kč/měsíc
Nedávno aktualizováno
Pronájem garážePraha 8 - Praha - Dolní Chabry, K Beranovu

Zprostředkuji Vám pronájem garážového stání (12m2), v bytovém domě v pražské čtvrti Praha 8 - Dolní Chabry, v ulici K Beranovu. Vjezd do garáží možný pro automobily či dodávky do výšky 2,1 m. Stání se nachází v -1.NP bytového domu.

Cena: 1.500,- Kč/měsíc
Pronájem garážePraha, K dolům

Nabízím k pronájmu samostatně uzamykatelnou garážovou jednotku 18 m2 (3,6 m x 5m) v Praze 4 – Modřanech v ulici K dolům. Garáž se nachází v 3. patře parkovacího domu a je vhodná pro automobily, SUV, motocykl, veterány nebo dodávky (do 2,05 m). Vlastní elektrická zásuvka, světlo, oplechování, bezpečnostní zámky, kamerový systém 24 hodin denně. Garáž se nachází přímo u zastávky MHD Čecho

Cena: 2.750,- Kč/měsíc
Pronájem garážePraha - Kbely, Hornopočernická

Vzhledem k opatřením proti šíření koronaviru na vyžádání nabízíme možnost videoprohlídky. V případě, že máte o nemovitost zájem a současně se kvůli obavám z nákazy nechcete účastnit osobní prohlídky, naše kancelář připraví videoprohlídku zaměřenou na Vaše konkrétní dotazy a zašle Vám ji na e-mail. Pronájem suché a čisté garáže po kompletní rekonstrukci (nová střecha, veškeré nátěry). Vrata jsou o

Cena: 2.290,- Kč/měsíc
Nedávno aktualizováno
Pronájem garážePraha 3 - Praha - Žižkov, Pitterova

Dovolujeme si Vám nabídnout pronájem parkovacího stání v podzemní garáži uzavřené rezidence Central Park Praha na Praze 3. Parkovací stání je nadstandardní velikosti. Měsíční nájemné je ve výši 1499,-Kč včetně poplatků spojených s pronájem stání. Garáž je nonstop hlídána ostrahou a kamerovým systémem, vjezd a vstup do rezidence je pouze na jmenný bezpečností čip. K dispozici ihned!

Nedávno aktualizováno
Pronájem garážePraha 6 - Praha - Vokovice, Tibetská

Pronájem garážového stání v rezidenčím projektu TERASY ČERVENÝ VRCH - Tibetská ul.

Cena: 1.500,- Kč/měsíc
Pronájem garážePraha 3 - Praha - Žižkov, Pitterova

Nabízíme k pronájmu kryté parkovací garážové stání v Rezidenci Central Park Praha, Žižkov - Praha 3, ul. Pitterova. Garážové stání se nachází v uzavřeném bytovém komplexu. Měsíční nájemné 1599,-Kč i se službami. Nájemní doba rok s možností prodloužení. Vhodné pro osoby bydlící na Praze 3, bez možnosti trvalého bydliště v této části.

Cena: 1.599,- Kč/měsíc
Nedávno aktualizováno
Pronájem garážePraha, Akademická

Nabízíme pronájem garážového stání v ulici Akademická v Praze 10 Malešicích. Jedná se parkovací stání v 1.PP v novostavbě bytového domu. Volné ihned. Více infomací u makléřky.

Cena: 1.500,- Kč/měsíc
Pronájem garážePraha, Ostrovní

Garážové stání, Praha 1 - Ostrovní ulice

Pronájem garážePraha 10, Altajská

Pronájem, garáž, Praha, ul. Altajská

Cena: 3.500,- Kč/měsíc
Nedávno aktualizováno
Nalezené ostatní v okresech