Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
Nalezeno nemovitostí: 215
Pronájem garážePříbram, U Lilky

Prodej, garáž, 20 m?, Příbram, ul. U Lilky

Cena: 1.500,- Kč/měsíc
Novinka
Pronájem garážeKladno, Rybná

Pronájem, garáž, 23 m?, Kladno, ul. Rybná

Cena: 2.000,- Kč/měsíc
Novinka
Pronájem garážeSkuteč, Melicharova

Pronájem, Garáže, 40m2 - Skuteč

Cena: 2.000,- Kč/měsíc
Novinka
Pronájem garážePraha, Břevnovská

Právě k pronájmu garážové stání na Břevnově, v ulici Břevnovská. Novostavba. Jedná se o větší stání, cca 18m2. K dispozici je ihned nebo kdykoli do 1. 10. 2020.

Cena: 3.000,- Kč/měsíc
Pronájem garážeCheb, K Hájům

Garáž na Vízu s jámou - bez elektriky Hodnota energetické náročnosti G Spojení na pronajímatele 00420602239934

Cena: 600,- Kč/měsíc
Novinka
Pronájem garážeOlomouc - Nové Sady, Rokycanova

Pronájem, Malé objekty, garáže Řadový, 20m2, Nové Sady - Nabízíme k pronájmu samostatnou garáž, 20 m2, která se nachází v přízemí bytového domu na ul. Rokycanova nedaleko OC Šantovka, do centra Ol. pouze 2 tramvaj. zastávky. K dispozici ihned.

Cena: 2.500,- Kč/měsíc
Novinka
Pronájem garážePříbor

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu řadovou garáž v Příboře v lokalitě u technických služeb. Jedná se prostornou garáž s plochou 24 m2 po kompletní rekonstrukci. Garáž je v perfektním stavu, natřeny stěny, podlaha, vrata, nový zateplený strop s novou 5 mm krytinou, nové prachu odolné zářivky, výborně zabezpečeno 3 zámky - bezpečnostní závora + speciální bezpečnostní kování na vratech + FAB zámek s be

Cena: 1.300,- Kč/měsíc
Novinka
Pronájem garážeMoravské Budějovice, U Vodojemu

Nabízím pronájem řadové garáže o užitné ploše19 m², v klidné, jižní části Moravských Budějovic. Garáž je ve výborném stavu, je zde zavedena nová elektřina, má vlastní elektroměr.

Cena: 900,- Kč/měsíc
Pronájem garážePraha - Břevnov, Závěrka

Nabízíme Vám k pronájmu garážové stání v ulici Závěrka č.p. 654/9, Praha 6 - Břevnov. Stání se nachází v suterénu cihlového domu, vjezd z ulice, ovládání vjezdových vrat dálkovým ovladačem. Cena stání včetně poplatků. Více informací u makléře, neplatíte provizi RK.

Cena: 2.000,- Kč/měsíc
Nedávno aktualizováno
Pronájem garážeZnojmo, Kuchařovická

Pronájem garáže s elektřinou, ul. Kuchařovická, Znojmo

Cena: 1.500,- Kč/měsíc
Pronájem garážeOlomouc - Hodolany, Nezvalova

Elitereal service s .r.o., Vám v zastoupení majitelel nabízí pronájem vnitřního garažového parkovacího stání v suterénu bytového domu na ul. Nezvalova v Olomouci. Velikost 13 m2. Dálkové ovládaní vrat. Vratná kauce majiteli ve výši 1.100,- Kč. Největší nabídku novostaveb - nových bytů, byty na prodej, byty k pronájmu a informace o naši dceřinné společnosti - naleznete na našich webových stránkách.

Cena: 1.100,- Kč/měsíc
Nedávno aktualizováno
Pronájem garážeDěčín, Fügnerova

Pronajem garaze

Cena: 1.600,- Kč/měsíc
Pronájem garážeČeské Budějovice, Blahoslavova

Pronájem garáže Blahoslavova

Cena: 1.700,- Kč/měsíc
Pronájem garážeVestec, Vídeňská

Pronájem, garáž, 18 m?, Vestec, ul. Vídeňská

Cena: 2.500,- Kč/měsíc
Pronájem garážeOstrava - Poruba, Sokolovská

Dobrý den, dovoluji si Vám nabídnout dlouhodobý nájem venkovního parkovacího stání, před novostavbou bytového domu "Bydlení Poruba", na ul. Sokolovská v Ostravě-Porubě. Kamerový systém monitorující parkoviště /se záznamem/, uzamykatelná parkovací zábrana. Prohlídka kdykoli po dohodě.

Cena: 700,- Kč/měsíc
Pronájem garážePraha 8 - Praha - Dolní Chabry, K Beranovu

Zprostředkuji Vám pronájem garážového stání (12m2), v bytovém domě v pražské čtvrti Praha 8 - Dolní Chabry, v ulici K Beranovu. Vjezd do garáží možný pro automobily či dodávky do výšky 2,1 m. Stání se nachází v -1.NP bytového domu.

Cena: 1.500,- Kč/měsíc
Pronájem garážeČeská Lípa

Pronájem, garáž, 23 m2, Česká Lípa - Slovanka

Cena: 1.900,- Kč/měsíc
Pronájem garážePraha, K dolům

Nabízím k pronájmu samostatně uzamykatelnou garážovou jednotku 18 m2 (3,6 m x 5m) v Praze 4 – Modřanech v ulici K dolům. Garáž se nachází v 3. patře parkovacího domu a je vhodná pro automobily, SUV, motocykl, veterány nebo dodávky (do 2,05 m). Vlastní elektrická zásuvka, světlo, oplechování, bezpečnostní zámky, kamerový systém 24 hodin denně. Garáž se nachází přímo u zastávky MHD Čecho

Cena: 2.750,- Kč/měsíc
Pronájem garážeÚstí nad Labem, Dukelských hrdinů

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu řadovou garáž v osobním vlastnictví o výměře 20 m2 v žádané lokalitě Bukov. Garáž je velmi dobrém stavu, suchá a po opravě střechy. Cena na dlouhodobý pronájem činí 1.500,-Kč/měsíčně. První měsíc je účtováno nájemné 3 000,-Kč a následně 1 500,-Kč po zbytek platnosti nájemní smlouvy. Vratná jistina ve výši 3.000,-Kč (dvou měsíčních nájmů) je splatná jednor

Cena: 1.500,- Kč/měsíc
Pronájem garážeZlín - Malenovice, třída Svobody

Nabízíme k pronájmu parkovací stání umístěné v novostavbě bytového domu v Malenovicích - Rezidence Stašova. Stání je ihned k dispozici a nabízí bezproblémové zaparkování v kterékoliv denní i noční hodinu. Pronájem je možný také pro obyvatele z okolních domů. Pro více informací kontaktujte realitní makléřku.

Cena: 1.400,- Kč/měsíc