Sousedé
(1/5)
2 350 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: Vratná kauce ve výši 2 nájmů, bez provize RK
ID nemovitosti:810390
Stav nemovitosti:Po rekonstrukci
Užitná plocha:19 m2
Datum aktualizace:14. září 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Pronájem garáže, 19 m2, se zavedenou elektřinou, v Pardubicích, v části obce Pardubičky. Garáž je po rekonstrukci (nová podlaha včetně nájezdu, nátěr vrat včetně zateplení s bezpečnostním kováním s FAB vložkou, nové osvětlení, nátěr fasády, nové okapy, vnitřní omítky, výmalba). Vhodné k využití i na sklad. Klidná lokalita s výbornou dostupností, přímo u stanice MHD. Garáž je ihned k dispozici. Veškeré další informace u makléře.

Základní údaje

Dopravní spojení
MHDSilnice
Parkování
GarážParkoviště
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V
Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
810390
Stav objektu
Po rekonstrukci
Užitná plocha
19m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Bc. Martin Gilar
Bc. Martin Gilar
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé