Sousedé
(1/7)
2 500 Kč/měsíc
Poplatky:
2000.00 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: , včetně provize RK
ID nemovitosti:810282
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:28 m2
Datum vložení:29. října 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Pronájem velké garáže (28 m2) v uzavřené zahradě domu v Mariánských Lázních - Úšovicích. Garáž je suchá, bez zavedené elektřiny, vhodná jak pro uskladnění věcí, tak pro parkování auta či motocyklu. Ke garáži je možné si pronajmout zahradu o výměře 270 m2, vhodnou k relaxaci, posezení či grilování. Vše se nachází v oplocené zahradě rodinného domu. K dispozici ihned.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilnice
Parkování
Garáž
Příjezd
Zpevněný
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
810282
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
28m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Rušná část obce
Foto - Lucie Bulvasová
Lucie Bulvasová
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé