Sousedé
(1/6)
2 500 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: , včetně provize RK
ID nemovitosti:809945
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:20 m2
Datum vložení:8. srpna 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu garáž ve velmi dobré lokalitě na ul. Závodní v Ostravě - Vítkovicích .Garáž je po rekonstrukci a je v ní funkční elektřina (230V i 400V) s novými rozvody elektřiny a novým digitálním podružným elektroměrem. V případě zájmu je nutno složit nájem / měsíc + měsíční zálohy na elektřinu + kauce ve výši dvou měsíčních nájmů + administrativní poplatek.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Parkování
Garáž
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
ID nemovitosti
809945
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
20m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Bc. Pavlína Vlčková
Bc. Pavlína Vlčková
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé