Sousedé
(1/10)
26 000 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: , včetně provize RK
ID nemovitosti:809424
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:140 m2
Datum aktualizace:4. září 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám k pronájmu komerční nemovitost v městské části Ostrava - Přívoz. Nemovitost lze využít jako garáž - dílna. Prostory jsou vytápěny kotlem na pevná paliva. Sociální zázemí je k dispozici. Pro bližší informace neváhejte kontaktovat našeho makléře.

Základní údaje

Dopravní spojení
Silnice
Parkování
Garáž
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Způsob vytápění
Ústřední - tuhá paliva
ID nemovitosti
809424
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
140m2
Energetická náročnost
G (i)
Foto - Vítězslav Tichý Dr. h. c.
Vítězslav Tichý Dr. h. c.
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé