Sousedé
(1/3)
1 100 Kč/měsíc
Poplatky:
1100.00 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: cena včetně služeb, poplatek RK 5900+DPH, kauce 3x nájem, bez provize RK
ID nemovitosti:791697
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:18 m2
Datum vložení:25. července 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Pronájem garáže v areálu garáží ul. Dobrovského, hned naproti sídla firmy TROJEK. Pronájem je určen jak pro firmy tak jednotlivce. Majitel preferuje dlouhodobější užívání. Garáž je v současné době po zajímavé zdařilé rekonstrukci, čistá a vyklizená, s vestavěnou policí. Elektřina do garáže není zavedena. Více informací u makléře. Doporučujeme prohlídku.

Základní údaje

Parkování
Garáž
Příjezd
Zpevněný
ID nemovitosti
791697
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
18m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Okraj obce
Foto - Pavel Dvořák
Pavel Dvořák
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé