Sousedé
(1/4)
500 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: , včetně provize RK
ID nemovitosti:785572
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:18 m2
Datum vložení:starší půl roku
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Už Vás nebaví hledat parkovací místo, když se vrátíte unavení z práce? Chcete eliminovat riziko poškození Vašeho auta cizím zaviněním? Nabízíme Vám pronájem venkovních parkovacích stání uvnitř areálu budovy č.p. 140 v ulici Husovo náměstí v Horažďovicích. Přes den je areál otevřený PO - PÁ od 8:00 do 17:00 hod., poté se uzamyká. Prostor jednoho parkovacího stání je 18 m?. Cena je uvedena za jedno parkovací stání za měsíc. Pro více informací kontaktujte makléře.

Základní údaje

Příjezd
Zpevněný
ID nemovitosti
785572
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
18m2
Energetická náročnost
G (i)
Foto - Jitka Jírovcová
Jitka Jírovcová
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé