Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/13)
1 800 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: kauce 1800,-, včetně provize RK
ID nemovitosti:727405
Stav nemovitosti:Novostavba
Užitná plocha:20 m2
Datum vložení:25. března 2020
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízím k pronájmu nově postavenou plechovou garáž o velikosti 20 m2 v oploceném areálu, s kamerovým systémem. Garáž má betonovou podlahu a zavedenou elektřinu s odečtovým elektroměrem. Na stropě jsou zářivky. Vrata do areálu jsou posuvná, kovová. Po domluvě parkování s dalším automobilem vedle garáže. Měsíční nájemné i se zálohou na elektřinu je 1800,- Kč, kauce je 1800,- Kč, provize RK je 6000,- Kč.
Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám zajistíme prohlídku. Naše realitní kancelář Vám k této nabídce nabízí možnost zdarma vyřízení výhodného pojištění.

Základní údaje

Dopravní spojení
Silnice
Parkování
Garáž
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V
ID nemovitosti
727405
Stav objektu
Novostavba
Celková plocha
3985m2
Obytná plocha
20m2
Užitná plocha
20m2
Energetická náročnost
G (i)
Foto - M&M reality holding a.s.
M&M reality holding a.s.
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde