Sousedé
(1/9)
Fotka 3
1 500 Kč/měsíc
Anuita:
0 Kč
ID nemovitosti:2196
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:18 m2
Datum vložení:11. listopadu 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám k pronájmu řadovou garáž v garážovém dvoře s přístupem z ul. Riegrova na Střekově v Ústí nad Labem. Garáž má nově izolovanou střechu, je suchá s plechovými vraty bez funkční elektřiny. Stěny jsou napernetrované připravené k případnému vymalování. K dispozici je již nyní. Příjezd je z ul. Karla IV. přes ul. Kořenského do ul. Riegrova. Zastávka MHD je vzdálena 100 m. Jistota se skládá majiteli ve výši 5.000,-Kč. A nájemné se platí na měsíc předem. Provize RK se zde neplatí.

Základní údaje

ID nemovitosti
2196
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
18m2
Užitná plocha
18m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Yvona Lišková
Yvona Lišková
Zobrazit
kontakt
Reality - Lišková s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé