Sousedé
(1/6)
Pronájem garáže, B.Martinů, NJ
2 800 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: + DPH, poplatek RK
ID nemovitosti:NJIGA40032REHR
Stav nemovitosti:Novostavba
Užitná plocha:24 m2
Datum aktualizace:29. prosince 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme pronájem garáže/skladu v oploceném, zabezpečeném areálu na ulici Bohuslava Martinů v Novém Jičíně. Garáž je plechová, rozměry 6x4, výměra 24m2, bez elektriky a vytápění. Osvětlení lokální na baterii. Manipulační plocha před garáží.
K dispozici ihned. Není požadována kauce. Poplatek RK jeden nájem.

Základní údaje

ID nemovitosti
NJIGA40032REHR
Stav objektu
Novostavba
Užitná plocha
24m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Renata Hrůzová
Renata Hrůzová
Zobrazit
kontakt
Claris realitní kancelář s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé