Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/6)
Obrázek k zakázce č.: 33034
1 800 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: + kauce +provize RK
ID nemovitosti:B8663AM
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:18 m2
Datum vložení:7. ledna 2019
Datum aktualizace:7. ledna 2019

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu garáž v garážovém domě na ulici Čejkovická, Vinohrady. Objekt se nachází v blízkosti hlavní cesty a panelových domů. CP 18 m2. V ceně je záloha na elektřinu. Hlavní vchod do garážového domu je na dálkový ovládaní, samotná garáž na ruční ovládání. Garáž je velice dobře udržována, má vlastní elektroměr. Volná ihned. Bližší informace u realitního makléře.

Základní údaje

Typ konstrukce
Zděná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
B8663AM
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
18m2
Energetická náročnost

Poloha na mapě

Foto - Anna Macková
Anna Macková
Zobrazit
kontakt
CENTURY 21 Bonus Brno

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde