Sousedé
(1/5)
Obrázek k zakázce č.: 629803
1 300 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: provize RK 2tis. + DPH
ID nemovitosti:ZL02113
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:18 m2
Datum aktualizace:6. října 2020

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu garáž umístěnou v Malenovicích - ul. Husova. Garáž je ihned k dispozici a nabízí bezproblémové zaparkování v kteroukoliv denní i noční hodinu. K dispozici osvětlení a el. zásuvka. Pronájem je možný také pro obyvatele z okolních domů, nebo jako sklad. Pro více informací nás kontaktujte.

Základní údaje

Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Typ konstrukce
Zděná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
ZL02113
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
18m2
Energetická náročnost

Poloha na mapě

Foto - Filip Zvonek
Filip Zvonek
Zobrazit
kontakt
AGENTURA ZVONEK CZ, s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2020 Sousedé