Sousedé
(1/6)
7 000 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: + služby + kauce + poplatek RK
ID nemovitosti:N07053
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:105 m2
Datum aktualizace:30. září 2022

Popis nemovitosti

Garáž/sklad s parkováním. Dvoupodlažní objekt se nachází v širším centru Benešova nad Ploučnicí v ulici Wolkerova a je vhodný pro sklad, prodejní sklad, lehkou výrobu či servis.

Přízemí obdélníkové budovy o rozměrech 15x7 m tvoří garáž se 2 garážovými vraty a v patře otevřený prostor. Před budovou je prostorná parkovací plocha. Celý objekt je oplocen a má dva vjezdy. Nemovitost je napojena na veřejný rozvod vody a elektřiny. Cena pronájmu je uvedena bez měsíčních záloh na vodu. Elektřina je na vlastní náklady nájemce.

Volné ihned.

Základní údaje

ID nemovitosti
N07053
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
105m2
Užitná plocha
105m2
Energetická náročnost

Poloha na mapě

Foto - Martin Tonder
Martin Tonder
Zobrazit
kontakt
Vesta realitní kancelář, s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé