Sousedé
(1/6)
1
1 800 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: bez poplatků, + provize RK
ID nemovitosti:T0020
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:21 m2
Datum aktualizace:23. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Ve výhradní zastoupení Vám nabízím pronájem řadové garáže 21m2 nacházející se v lukrativní části Teplic, Sobědruhy.Garáž není připojená na elektřinu a nachází se v areálu v blízkosti OC Olympia. Vjezdová vratajsou dřevěná s oplechováním a opatřena dvěma zámky. Možnost dlouhodobého pronájmu. Volné ihned.Měsíční náklady Nájemné 1.800Kč/měs. Kauce 3.600Kč (vratná) Provize 3.000Kč (jednorázová) Elektřina bude převedena na nájemceDojednejte si prohlídku s certifikovaným realitním makléřem.

Základní údaje

Typ konstrukce
Zděná
Cena nezahrnuje
PoplatkyProvize
ID nemovitosti
T0020
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
21m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Ing. Markéta Kubalová
Ing. Markéta Kubalová
Zobrazit
kontakt
Keller Williams Czech Republic

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé