Sousedé
(1/8)
1 800 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: Nutno uhradit nájem na aktuální měsíc, 2x vratnou kauci a provizi RK, celkem 7.200,- Kč.
ID nemovitosti:6194
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:19 m2
Plocha pozemku:19 m2
Datum aktualizace:12. prosince 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Pronájem cihlové garáže, nacházející se poblíž centra města, vedle Technických služeb, o výměře 19 m2, s plechovými vjezdovými vraty. Garáž určena jen pro parkování osobního automobilu, skladování náhradních dílů či k drobným opravám. K pronájmu nabízíme ještě vedlejší garáž. Více info a klíče u makléře.

Základní údaje

Parkování
Garáž
Typ konstrukce
Jiná
ID nemovitosti
6194
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
19m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Okraj obce
Foto - Lenka Tlustá
Lenka Tlustá
Zobrazit
kontakt
Realitní kancelář ZOO REALITY s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé